Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz wybrać miotłę albo portfel

Utworzony przez jackass, 15 marca 2008 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Powróciliśmy do czasów komuny i socjalizmu! Gdzie ten liberalizm i kapitalizm, skoro władza mi narzuca co mi wolno a czego nie wolno na MOJEJ ZIEMI?! Własność prywatna jest święta i nic im do tego czy jest zaśmiecona, zagracona czy przeciwnie - wysprzątana. Bo jeżeli władzuchna będzie mi nakazywać robienie porządków NA MOJEJ DZIAŁCE to ta działka w rzeczywistości nie należy do mnie, tylko należy do władzuchny! To po co płacić przez lata ciężkie pieniądze, tyrać jak wół i urabiać się po łokcie spłacając raty by w końcu wykupić dla siebie kawałek ziemi, skoro ta ziemia i tak należy do bandy urzędników-nierobów a nie do mnie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo własności jest najszerszym z możliwych praw erga omnes, i co Twoje, to jest Twoje, ale pamiętaj, że Twoje prawa moga byc zawsze ograniczone np. służebnościami różnego typu, a także przepisami władzy zwierzchniej. Jeśli legitymowana władza nakazuje Ci dbać o porządek, to dobrze robi. Przecież z powodu takich wysypisk śmieci mogą wystąpić epidemie, a także gradację ot choćby szczurów, co może prowadzić do epidemii dżumy a co za tym idzie śmierci wielu osób. Stąd lepiej wybrać mniejsze zło i otrzymywać porządek. Poza tym za dużo tego śmiecia jest w miastach, wystarczy w Lublinie przejechać się Kalinowszczyzną, wszystkie zabudowania dookoła posesji na której jest Muzeum Wincentego Pola...to sa śmietniki, chałupy, gnijące i rozpadające się, nieestetyczne i nie przystające do kilkusettysięcznego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jackass napisał:
Powróciliśmy do czasów komuny i socjalizmu! Gdzie ten liberalizm i kapitalizm, skoro władza mi narzuca co mi wolno a czego nie wolno na MOJEJ ZIEMI?! Własność prywatna jest święta i nic im do tego czy jest zaśmiecona, zagracona czy przeciwnie - wysprzątana. Bo jeżeli władzuchna będzie mi nakazywać robienie porządków NA MOJEJ DZIAŁCE to ta działka w rzeczywistości nie należy do mnie, tylko należy do władzuchny! To po co płacić przez lata ciężkie pieniądze, tyrać jak wół i urabiać się po łokcie spłacając raty by w końcu wykupić dla siebie kawałek ziemi, skoro ta ziemia i tak należy do bandy urzędników-nierobów a nie do mnie?!
chcesz mieć syf na swoim terenie? to zasadź dwumetrowy zywopłot, albo postaw płot przez który nic nie będzie widać. W tej akcji chodzi o to, abhy miasto było czyste, przynajmniej z wygladu... ale niestety nie tylko o to chodzi, skoro tacy jak Ty maja tyulko "brudne" mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA "POSESJA" SIĘ KŁANIA WRACA SIĘ OKRES KOMUNY JA TO MILICJANCI CHODZILI PO TERENIE I SPRAWDZALI PORZĄDEK BO MANDACIK ZAFUNDUJEMY. ALE I OD MANDATU MOŻNA SIĘ BYŁO WYKUPIĆ CIEKAWE CZY TERAZ MOŻNA?? A MILICJANTÓW CHODZIŁO PO DWÓCH KEDEN UMIAŁ CZYTAC A DRUGI PISAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...