Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle się o tym mówi wszędzie a ludzie nadal się na to nabierają ? Policja jeżeli by coś takiego robiła to napewno nie przez telefon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki uczciwy 80 letni człowiek może mieć 50 tysięcy oszczędności ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki uczciwy 80 letni człowiek może mieć 50 tysięcy oszczędności ???
Prawie każdy. Nie wydaje na dzieci, wnuki, piwo, wino i wódę, fajki, ciuchy, knajpy, smartfony, tablety, laptopy, kino. Nie spłaca kredytów, chwilówek. Emeryci na gonią za błyskotkami i nie robią idiotycznych, zbędnych wydatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki uczciwy 80 letni człowiek może mieć 50 tysięcy oszczędności ???
  Emerytura nie partyjna albo sbecka to jakieś 1400 netto. Jedzenie, mieszkanie, leki, coś dla wnuków to jakieś 1300. Więc każdy emeryt po 50 latach oszczędzania może sobie odłożyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przekażę apel do Komendantów Policji. Mam  głęboko w d##pie co mówią przepisy. Każdy policjant umundurowany czy nie podczas kontaktu z obywatelem,  bez słowa sprzeciwu i bez żadnej prosby z jego strony, ma zawsze okazywać legitymacje służbową. Ma to zrobić w taki sposób aby można było stwierdzić czy to co mówi jest zgodne z rzeczywistoscią. Jeśli zacznie taki policjant się pluć należy wobec niego podjąć PD. Karać takich z całą surowością. Po takich działaniach taki 80 letni dziadek będzie wiedział ze prawdziwy policjant zawsze pokaze blachę a ten co się pod niego podszywa zostanie szybciej złapany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu nic do tego, skąd staruszek miał pieniądze, ale za to użycie w tytule słowa "myślał" to ewidentne nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki uczciwy 80 letni człowiek może mieć 50 tysięcy oszczędności ???
ale ty jesteś MENDA SPOŁECZNA, widać może, nie przechlał to miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mi go wcale nie jest żal!! że policja to mam jej dawać swoje pieniądze? NIGDY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna porównywanie moich rodaków do idiotów uważałem za haniebny i niesprawiedliwy pejoratyw. Czytając posty osobników liczących starszemu człowiekowi pieniądze jestem jednak skłonny przychylić się do tej opinii. Staruszek wcale nie musi myśleć racjonalnie chociażby z racji wieku, a kanalia okradająca tego człowieka zasługuje na najsurowszą karę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...