Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi straszą wilkami. \"Pustoszą nam łowiska\"

Utworzony przez wolf, 15 lutego 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
kasia napisał:
Haha A nie przyszlo ci do glowy, ze zwierzyny jest mniej, bo ty i tobie podobni za duzo zabijacie? Jak widac twoim problemem jest to ,ze nie mozesz sobie szybko zapolowac, tylko musisz sie nachodzic w poszukiwaniu ofiar. Polecam Afganistan, bedziesz mial okazje do strzelania. Jak pisal ktos z przedmowcow: podobno placa calkiem dobrze. Tak swoja droga, normalni ludzie nie znajduja upodobania w zabijaniu, a widok krwi ich nie odpreza i nie jest powodem do zabawy.
Kasiu kochana powiedz mi, ile przeczytałas książek o łowiectwie, ile razy bywałaś noca lub dniem w lesie, czy potrafić odróżnić jelenia od sarny, czy na własne oczy widziałaś dzika, borsuka bądź jenota, czy znasz historię łowiectwa i jego tradycje, czy znasz temat łowiectwa w dziełach sztuki, czy znasz choć jeden obraz znanego malarza o tematyce łowieckiej, czy zacytujesz choć jeden watek o łowiectwie zamieszczony w napopularniejszej literaturze polskie, epopejach narodowych? Czy znasz sie na kazdym temacie z którym nigdy nie miałaś do czynienia?? Kasiu, nie chcę Cię obrazić, ale wypowiadanie się na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia jest niczym innym jak tylko kompromitowaniem się!. Ja poluję, znam się na tym, zabieram w tym temacie głos, ale zeby sie nie kompromitować publicznie nie zabieram głosu w tematach na których sie nie znam. Nie dyskutuję o kosmosie, rozwielitkach na Arktyce, biologi Amazonki, dzikich plemieniach, kanibaliźmie czy czarnej dziurze itp itd. Kasiu, pozdrawiam serdecznie. P.s. Życze odrobinę pokory, człowiek uczy sie całe życie i tak głupi umiera, a tylko krowa zdania nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. wilk to selekcja...myśliwy to uzbrojony kłusownik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 - pi..przysz głupoty ! zapytaj kolegów myśliwych jak kłusują i śmieją się z ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"X" Lubisz uogólniać?? Chcesz przez to powiedziedzieć, że jak jakiś procent kobiet jest prostytutkami to kobiety z twojej najbliżesz rodziny też sie do nich zaliczają??!! UWAGI w TVN za dużo oglądasz. I "pi.erdolisz" to ty, ja sie wypowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tu uogólnia? napisałem ci jak wygląda rzeczywistość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powiem ci jeszcze jedno , że miedzy nami jest znacząca różnica! ty kiełbasy z dzika nigdy nie spróbowałeś a u mnie stół zawsze jest obficie zastawiony dziczyzną.Darz Bór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadław sie to światu bedzie lrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowo pisze się "lżej" i kto ci dał pozwolenie na broń jak taki byki robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a baRZanta w RZyciu stŻelileś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej opinii myśliwi to jedna wielka "swołocz". Opinię tą zbudowałem m.in. na "przechwałkach" myśliwych z których są bardzo dumni... jeden z wielką dumą opowiadał jak to do łosi strzelał.... drugi że jak widzi wilka to strzela i się nie szczypie..... na NaszejKlasie jeden Pan z koła myśliwskiego "xxx" zamieścił zdjęcie na którym pięknie się prezentuje ze strzelbą i upolowaną czaplą białą, która jest pod ochroną. A Pan z artykułu który musiał zastrzelić dwa wilki w samoobronie to takie bajki może wnukom opowiadać. Od czasów wojny nie było ataku wilków na ludzi poza jednostkami chorymi na wściekliznę. Sam miałem kilka spotkań z wilkami i co? Jakoś żaden mnie nie atakował... tylko spokojnie się oddalały. Nikt mnie nie przekona, że myśliwi są inni. To banda która strzela do zwierząt dla przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim towarzystwie jak to możno do końca zgłupieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a puRZniej chleja po polowaniach aRZ stŻelby gubią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
a baRZanta w RZyciu stŻelileś ?
Nie!! Z prostego powodu. mam moralnosć, i owa moralność nie pozwala mi strzelac zwierza, którego i tak jest mało. Podobnie jest z zającem, którego puszczam obok stanowiska. Rozumiem, że ty strzeliłeś!! Przecież masz pełen stół!! Taki pospolity z ciebie MIESIARZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem jeszcze wspomnieć o takich drobiazgach, które miały miejsce w ostatnim czasie w Polsce. Otóż myśliwi zastrzelili żubra tłumacząc się że pomylili go z dzikiem. A już nie tak dawno belgijscy myśliwi, którzy polowali u nas w kraju zastrzelili dwa wilki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem myśliwym,zbieram to co po polowaniach zostaje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz jeszcze tiry na tory i uwolnijmy psy z łańcuchów a bede pewien, że nie mamy o czym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
nie jestem myśliwym,zbieram to co po polowaniach zostaje !
Ach rozumiem. I czego ostatnio nazbierałeś?? Sądzisz, ze to zgodne z prawem? Wiesz co to prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Nie!! Z prostego powodu. mam moralnosć, i owa moralność nie pozwala mi strzelac zwierza, którego i tak jest mało. Podobnie jest z zającem, którego puszczam obok stanowiska. Rozumiem, że ty strzeliłeś!! Przecież masz pełen stół!! Taki pospolity z ciebie MIESIARZ!
- a psa myśliwskiego masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
W mojej opinii myśliwi to jedna wielka "swołocz". Opinię tą zbudowałem m.in. na "przechwałkach" myśliwych z których są bardzo dumni... jeden z wielką dumą opowiadał jak to do łosi strzelał.... drugi że jak widzi wilka to strzela i się nie szczypie..... na NaszejKlasie jeden Pan z koła myśliwskiego "xxx" zamieścił zdjęcie na którym pięknie się prezentuje ze strzelbą i upolowaną czaplą białą, która jest pod ochroną. A Pan z artykułu który musiał zastrzelić dwa wilki w samoobronie to takie bajki może wnukom opowiadać. Od czasów wojny nie było ataku wilków na ludzi poza jednostkami chorymi na wściekliznę. Sam miałem kilka spotkań z wilkami i co? Jakoś żaden mnie nie atakował... tylko spokojnie się oddalały. Nikt mnie nie przekona, że myśliwi są inni. To banda która strzela do zwierząt dla przyjemności.
Uogólniasz. Nawet mnie nie znasz a oceniasz, żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
- a psa myśliwskiego masz?
Jeszcze nie, ale mogę cię przygarnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...