Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi straszą wilkami. \"Pustoszą nam łowiska\"

Utworzony przez wolf, 15 lutego 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
7x64 napisał:
Ach rozumiem. I czego ostatnio nazbierałeś?? Sądzisz, ze to zgodne z prawem? Wiesz co to prawo?
jak zwieŻ postŻelony to po co ma sie męczyć? - a jak po każdym polowaniu sie pije mając broń przy sobie to zgodne z prawem? nigdy tego nie byłeś świadkiem ,bo mniemam że tak nie robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='7x64' timestamp='1329399927' post='597629'] Jeszcze nie, ale mogę cię przygarnąć. ja mam dobrego rasowy myśliwski .Jak się naRZRE to myśli jak się wy...rać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='7x64' timestamp='1329399927' post='597629'] Jeszcze nie, ale mogę cię przygarnąć. ja mam dobrego- rasowy, myśliwski .Jak się naRZre to myśli jak się wy...rać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zwieŻ postŻelony to po co ma sie męczyć? - a jak po każdym polowaniu sie pije mając broń przy sobie to zgodne z prawem? nigdy tego nie byłeś świadkiem ,bo mniemam że tak nie robisz?
Ja nie byłem świadkiem i nie piłem mając przy sobie broń. A ty widziałeś cos takiego?? I nie zgłosiłeś na policję?? Jesteś wię współwinny!! Bierność to też przestępstwo. Tak dla dalszej miłej zabawy w piaskownicy: rzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam dobrego- rasowy, myśliwski .Jak się naRZre to myśli jak się wy...rać [/quote] Całkiem wdał sie w pana! "właściciela" przepraszam, na "pana" trzeba mieć wygląd i pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widziałeś? to pewnie tylko na indywidualne polowania chodzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Ja nie byłem świadkiem i nie piłem mając przy sobie broń. A ty widziałeś cos takiego?? I nie zgłosiłeś na policję?? Jesteś wię współwinny!! Bierność to też przestępstwo. Tak dla dalszej miłej zabawy w piaskownicy: rzycie.
bierność akurat w takim przypadku nie jest nawet wykroczeniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
nie widziałeś? to pewnie tylko na indywidualne polowania chodzisz?
Nie! Po prostu nie obracam się w towarzystwie takim, w jakim ty się obracasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
bierność akurat w takim przypadku nie jest nawet wykroczeniem !
Jeste jeszcze coś takie jak moralnośc. Jak widzisz pijanego kierowcę na drodze to też zamykasz oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie pijanych kierowców to sąsiedni temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='7x64' timestamp='1329400686' post='597639'] Nie! Po prostu nie obracam się w towarzystwie takim, w jakim ty się obracasz. [/quote odmiennie niż Ty :pije strzelam i się bawię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
odnośnie pijanych kierowców to sąsiedni temat!
O! A co nie chcesz żeby o tobie porozmawiać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam się tematu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Jeste jeszcze coś takie jak moralnośc. Jak widzisz pijanego kierowcę na drodze to też zamykasz oczy!
a coz to jest ta moralnosc? a nie wiesz, ze istnieje rowniez moralnosc charakterystyczna danemu srodowisku i ze nie wszedzie owa moralnosc jest jednakowym bytem? a jak widze pijanego kierowce, to mysle, o tym ze jest pijanym kierowca i jakie to szczescie ze jestem w bezpiecznej odleglosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odmiennie niż Ty :pije strzelam i się bawię ! [/quote] ??? Zaczynasz gubic wątek? Mała zadyszka?? łapiesz powietrze? up...up...up...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
trzymam się tematu !
Co bolesne?? Przypomniałeś sobie jak kiedyś po alkoholu do samochodu pojazdem kierowałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
O! A co nie chcesz żeby o tobie porozmawiać??
a wiec tytulem wstepu zacznijmy od okreslenia ciebie. widze, ze pchasz sie mocno do rozmowy, z wyrazna checia, wiec napisz kim jestes a potem zadaj powyzsze pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty schiza napisał:
a coz to jest ta moralnosc? a nie wiesz, ze istnieje rowniez moralnosc charakterystyczna danemu srodowisku i ze nie wszedzie owa moralnosc jest jednakowym bytem? a jak widze pijanego kierowce, to mysle, o tym ze jest pijanym kierowca i jakie to szczescie ze jestem w bezpiecznej odleglosci.
A ja jak widze pijanego kierowcę to dzwonię na Policję. nie myślę tylko o sobie, ale i o dziecku, które akurat przed tym samochodem może przez drogę przechodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7x64 napisał:
Co bolesne?? Przypomniałeś sobie jak kiedyś po alkoholu do samochodu pojazdem kierowałeś?
bolesne jest to, ze tacy pusci ludzie jak ty wyrywaja sie z szeregu sadzac ze pozjadali wszystkie rozumy i walcza o to, czego sami nie rozumieja przeciez. ale walcza! do upadlego, z tym ze twoj wywod i chec zablysniecia jest zwyklym brodzikiem intelektualnym. drepczesz w miejscu a jedyna twoja strategia to "lapanie za slowka". ale erystyki bys nie zaliczyl/a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
odnośnie pijanych kierowców to sąsiedni temat!
http://forum.dziennikwschodni.pl/sielec-pijany-policjant-prywatnym-samochodem-staranowal-radiowoz-t58146/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...