Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na widok policji chciał zjeść narkotyki

Utworzony przez kolo, 4 czerwca 2011 r. o 11:20 Powrót do artykułu
hahahha, co za kretyn , własnego brata sprzedał, a i gratulacje za nielegalne oprograamowanie, jak sie nie mają czego czepic to i komputera sie czepią, ogolnie jedna wielka ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brat sprzedał brata. ja pier***e..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale osiągi - jakieś drobne ilości narkotyków i nielegalne oprogramowanie, jest o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
hahahha, co za kretyn , własnego brata sprzedał, a i gratulacje za nielegalne oprograamowanie, jak sie nie mają czego czepic to i komputera sie czepią, ogolnie jedna wielka ŻENADA
Przepraszam bardzo....ale uważasz nielegalne oprogramowanie za drobnostkę???? Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z faktu, ze to jest kradzież??? Jak mamy budować społeczeństwo obywatelskie jeśli pozwalamy na przestępstwa? Frustraci rzucają obelgi na nasz rząd, ale sami dają przyzwolenie do łamania prawa! Liberalizm nie polega na usprawiedliwianiu nawet rzucenia papierka na trotuar, a tym bardziej przywłaszczenie sobie efektu czyjegoś wysiłku intelektualnego! Ale wydaje mi się, ze jednak opinia o nas, jako o narodzie idiotów nie jest błędna. Generalizowanie uważam za nadużycie, ale w wielkim procencie jestem gotów przyznać temu twierdzeniu absolutna racje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo....ale uważasz nielegalne oprogramowanie za drobnostkę???? Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z faktu, ze to jest kradzież??? Jak mamy budować społeczeństwo obywatelskie jeśli pozwalamy na przestępstwa? Frustraci rzucają obelgi na nasz rząd, ale sami dają przyzwolenie do łamania prawa! Liberalizm nie polega na usprawiedliwianiu nawet rzucenia papierka na trotuar, a tym bardziej przywłaszczenie sobie efektu czyjegoś wysiłku intelektualnego! Ale wydaje mi się, ze jednak opinia o nas, jako o narodzie idiotów nie jest błędna. Generalizowanie uważam za nadużycie, ale w wielkim procencie jestem gotów przyznać temu twierdzeniu absolutna racje!
Ale wydaje mi się, ze jednak opinia o nas, jako o narodzie idiotów nie jest błędna.: Faktycznie czytając twoją wypowiedź też tak myślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julian S. napisał:
Przepraszam bardzo....ale uważasz nielegalne oprogramowanie za drobnostkę???? Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z faktu, ze to jest kradzież??? Jak mamy budować społeczeństwo obywatelskie jeśli pozwalamy na przestępstwa?
Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Skoro większość obywateli używa pirackiego oprogramowania to w społeczeństwie obywatelskim nie powinno to być nielegalne. Obecne prawo czyni wszystkich obywateli przestępcami, co jest właśnie wykorzystywane w sytuacjach takich jak opisana w artykule - skoro władza chce kogoś wsadzić do więzienia to wystarczy że zajrzy do jego komputera i już ma pretekst. Wracają czasy stalinizmu: dajcie mi człowieka a paragraf już się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka gramÓW, a nie gram. proponuje zapoznac sie z prawidlowa pisownia, bo nawet w mediach ludzie z okolic popelniaja bledy. dbajcie o to! pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...