Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na zbezczeszczonym cmentarzu nie ma już śladu po wandalu

Utworzony przez WSPÓŁCZESNE POKOLENIE, 28 października 2010 r. o 20:57 Powrót do artykułu
TRUDNO ZROZUMIEĆ WSPÓŁCZESNĄ MŁODZIEŻ . CZY TO WYNIK OBECNEGO WYCHOWANIA W SZKOŁACH ,W DOMACH CZY KTOŚ JESZCZE WYCHOWUJE MŁODZIEŻ? A TAKA BYŁA WALKA O RZĄD DUSZ, A CHODZIŁO TYLKO O KASĘ. MŁODZIEŻ SIĘ WYCHOWUJE PRZEZ PUSZCZENIE JEJ SAMOPAS.WSZYSTKIE INSTYTUCJE I RODZINY W WIĘKSZOŚCI STWARZAJĄ TYLKO POZORY ŻE ZAJMUJĄ SIĘ WYCHOWANIEM. TAKA JEST SMUTNA PRAWDA.A SKUTKI WIDAĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPÓŁCZESNE POKOLENIE napisał:
TRUDNO ZROZUMIEĆ WSPÓŁCZESNĄ MŁODZIEŻ . CZY TO WYNIK OBECNEGO WYCHOWANIA W SZKOŁACH ,W DOMACH CZY KTOŚ JESZCZE WYCHOWUJE MŁODZIEŻ? A TAKA BYŁA WALKA O RZĄD DUSZ, A CHODZIŁO TYLKO O KASĘ. MŁODZIEŻ SIĘ WYCHOWUJE PRZEZ PUSZCZENIE JEJ SAMOPAS.WSZYSTKIE INSTYTUCJE I RODZINY W WIĘKSZOŚCI STWARZAJĄ TYLKO POZORY ŻE ZAJMUJĄ SIĘ WYCHOWANIEM. TAKA JEST SMUTNA PRAWDA.A SKUTKI WIDAĆ .
Posłuchaj mam 23 lata, wychowałem się na tradycyjnym osiedlu wśród alkoholu, narkotyków itp. Po dziś dzień nie jestem ani narkomanem ani alkoholikiem siedzącym cały dzień na ławce, ani też baranem który bazgrze falusy po ścianach cmentarza. Chodzę w bluzie z kapturem, słucham hip-hopu i to wcale nie tego który ty słuchasz w radiu. Więc nie bądź człowiekiem ograniczonym i nie wkładaj całej młodzieży do jednego worka, bo wiem że ja, ani żaden z moich kolegów by czegoś takiego nie zrobił. Na moim osiedlu jak się sam nie wychowasz to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Mam nadzieje że ten zacny malarz kiedyś zrozumie jaką głupotę zrobił I jeszcze tylko pytanie do osoby która dopuściła się takiego prymitywu: Co ci to dało? Może masz jakąś chorobę psychiczną i musisz obrazy które widzisz we śnie przenieść na mury? Jak jesteś taki odważny to może się przyznaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polcija nie znalazla sprawcow, nalezy sie wiec zwrocic do Haczynskiego Jaroslawa, on na pewno wie kto za tym stoi ....i dlaczego PO ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłby zwykły ukryty monitoring z całodobowym podglądem.Po złapaniu sprawcy możnaby było przyłozyć np 5 tys.i po sprawie.Ale nie o to tutaj chodzi.Lepiej za te pieniadze stawiać fotoradary................!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosłownie nie wiem jak opisać to co się czuje w takim wypadku. Durny człowieku! przecież to jest cmentarz wojskowy! co ci dało namalowanie tam tych głupich wypocin. Dorysowałeś swastykę? wiesz z czym ona ma związek w ogóle? wiesz ilu ludzi zabolało to co ty kretynie zrobiłeś? bądź odważny teraz, przyznaj się. Zapraszam cwaniaczku. Masz takie otwarte poglądy? Swastyka? proszę uprzejmie, wyjdź z tym teraz odważnie do ludzi. Zobaczymy czy będziesz taki odważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...