Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Największe szanse na prezydenturę w Chełmie ma Agata Fisz

Utworzony przez Kuty, 16 października 2009 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Tylko dzięki Grabczukowi mamy kase na inwestycje. Sld obstawiło wszystkie stołki. Myślę że są bardziej zakonspirowani i gazety nie mają szans na wytropienie jakiejkolwiek afery. Wiem że praca w urzędach jest tylko dla znajomych, ale jest to tak zorganizowane, że nic nie można im zarzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za Po nie przepadam, ale prawda jest taka, że bez Grabczuka jako marszałka nic w Chełmie by się nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią Fisz,najlepszy i najskuteczniejszy Prezydent od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie dla "Dziennika" Dlaczego przytoczono tyle opinii odnośnie kandydatury P. Fisz, a tyko jedna przeciwną? Do osób. które zauwazyły zmiany w Chełmie. Zmiany zawdzięczamy Marszałkowi, który daje nam pieniądze. Bez nich byłoby dużo mniej. Pieniądze Marszałka nie obciążają budzetu naszego miasta. Moze ktoś by to zauważył. Druga sprawa, pozostałe inwestycje P. Fisz to inwestycje za kredyty. Za kilka lat sie ubudzimy w tak zadłużonym mieście, że nie będzie Nas stać nawet na wypłaty dla nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a grabczuk to swoje pieniadze daje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuty napisał:
Tylko dzięki Grabczukowi mamy kase na inwestycje. Sld obstawiło wszystkie stołki. Myślę że są bardziej zakonspirowani i gazety nie mają szans na wytropienie jakiejkolwiek afery. Wiem że praca w urzędach jest tylko dla znajomych, ale jest to tak zorganizowane, że nic nie można im zarzucić
Ta praca dla swoich to jest i w placówkach podległych pod Urząd. Nie zatrudnisz mojego człowieka to ja będę szukać haka na twojego aż go zwolnisz i przyjmiesz mojego. A jesli chdzi o kasę na inwestycję to faktycznei Grabczuk ją daje z puli Urzędu Marszłkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik Pani Fisz jest spowodowany tym, iz cały urzad miasta kilkał na nia wraz z podległymi jednostaki, wiem to bo tam pracuje. A dziennik głupotę powtarz. Fisz to przezytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuty napisał:
Tylko dzięki Grabczukowi mamy kase na inwestycje. Sld obstawiło wszystkie stołki. Myślę że są bardziej zakonspirowani i gazety nie mają szans na wytropienie jakiejkolwiek afery. Wiem że praca w urzędach jest tylko dla znajomych, ale jest to tak zorganizowane, że nic nie można im zarzucić
Ze stołkami to prawda, cała prawda i tylko prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie już spokój z tymi politycznymi przepychankami. Ważne, żeby wykorzystać możliwości dla Chełma, które wytworzyły się po ostatnich wyborach. Niestety, ale zauważam, że interes własnej partyjki jest ważniejszy od interesu ludzi, miasta itp. Smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba wpływa na wszystko!!! Give me some fisz, give me, give me some fisz! Buahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk i pieniądze dla Chełma! Nie rozśmieszajcie mnie! On nie chce dać ani grosza bo jemu wcale nie zależy na tym żeby Chełm się rozwijał! Każda inwestycja w mieście to głosy dla p. Fisz więc on jest temu przeciwny. Poza tym mieć pieniądze to jeszcze nie wszystko trzeba wiedzieć gdzie je zainwestować żeby kasa nie była zmarnowana. Na tym polu p. Fisz podejmuje same rozsądne decyzje. Uważam że jest świetnym gospodarzem miasta. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Wynik Pani Fisz jest spowodowany tym, iz cały urzad miasta kilkał na nia wraz z podległymi jednostaki, wiem to bo tam pracuje. A dziennik głupotę powtarz. Fisz to przezytek
Mam nadzieję, że ty też głosowałeś na p. Fisz bo jak nie to tak jakbyś podcinał gałąź na której siedzisz! Trudno żeby urzędnicy głosowali na kogo innego, widocznie są zadowoleni ze swojego przełożonego, nikt im na siłę nie kazał głosować. A odnośnie obsadzania stołków to przypomnijcie sobie kto na nich siedział jak Grabczuk był prezydentem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...