Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwyczajny lans robi kolo siebie, niech pokaze twarde dowody ze tak naprawde jest a nie snuje domysly i pomowienia pod adresem mlodziezy. Nie wierze zeby lokale tak ryzykowaly utrata licencji na sprzedaz alkoholu. Alkohol nie musi byc przeciez sprzedawany na imprezach, wystarczy ze kupi ktos gdzies wczesneij lub wypije w domu. Najpierw dowody po to zeby mogl Pan mowic o faktach a nie reklamowac Sambo. Ja uwazam ze lepsza jest Krav Maga i tam zachecam goraco uczeszczac w Chelmie. Darmowa reklama i jeszcze raz tylko to . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan jest odrealniony od rzeczywistości i żyje w jakimś równoległym świecie. Sport jak najbardziej OK i trzeba zagarniać do niego młodzież. Ale naloty na knajpy i jakieś sprawdzanie to jakieś niedorzeczne metody, które nie odniosą żadnego rezultatu. Tak to można było ze 30 lat temu może. Naprawdę śmieszne to :) Nie tędy droga, naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmski celebryta "sportowiec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe, Białas co za gość. Stał w klubach jako ochroniarz a teraz podpierdziela starych pracodawców ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Pan Białas lepiej się sobą zajmie.można o nim napisać kilka ciekawych artykułów,gość swoje za uszami ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto takiego człowieka wybrał na radnego? co za gość, sam stał na bramkach w klubach wyrabiał niestworzone rzeczy a teraz poucza innych, jeszcze się za ciebie wezmą panie radny. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to jest świetny pomysł! Niby dlaczego ułatwiać dzieciom (bo od 18 roku życia człowiek staje się za siebie odpowiedzialny, a to wiąże się z byciem dorosłym człowiekiem) dostęp do alkoholu? Po to, żeby wyrosło więcej alkoholików?? Jaki w tym sens...? A może po to, aby lokale więcej zarabiały? I tak dadzą sobie radę nie sprzedając nieletnim alkoholu. Każdy z nich znajdzie jeszcze okazję, żeby spróbować jak to smakuje, i to nie jedną. W tym wieku lepiej, żeby dzieci się uczyły, bo od tego zależy ich przyszłość, a alkohol nic im w życiu nie da, może jedynie dużo im odebrać... Panie Pawle popieram Pana w 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyczajny lans robi kolo siebie, niech pokaze twarde dowody ze tak naprawde jest a nie snuje domysly i pomowienia pod adresem mlodziezy. Nie wierze zeby lokale tak ryzykowaly utrata licencji na sprzedaz alkoholu. Alkohol nie musi byc przeciez sprzedawany na imprezach, wystarczy ze kupi ktos gdzies wczesneij lub wypije w domu. Najpierw dowody po to zeby mogl Pan mowic o faktach a nie reklamowac Sambo. Ja uwazam ze lepsza jest Krav Maga i tam zachecam goraco uczeszczac w Chelmie. Darmowa reklama i jeszcze raz tylko to . Pozdrawiam
To nie jest reklama, gdyż P. Białas zachęca do sportu, a że sam prowadzi SAMBO to podaje je jako przykład. Na pewno nie przeszkadzałoby mu to, gdyby młodzież uprawiała inny sport. Jak jest napisane dalej zachęca również na treningi koszykówki, a tego już sam nie prowadzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fb napisal ze komentarze wypisują własnie mlodzi ludzie 15-16 lat .. ja mam 25+  i mam znajomych w przeróżnym wieku czy to 16+ własnie czy 30-40+ .. ale tu nie chodzi o wiek .. po prostu do jego klubu chodzi co raz mnie osób grunt sie sypie pod nogami to szuka w du*** miodu, zeby tylko ktoś sie "nim" zainteresował .. moim zdaniem taką "reklamą" tylko sobie zaszkodzi bo rozmawialem z wieloma ludzmi i kazdy z niego sie smieje, ze sam nie byl lepszy a teraz malolatami sie zajmuje .. sam uprawiam sporty wytrzymalosciowe, silownia od 10 lat i zawsze miałem czas na wszystko na treningi a w weekendy na balety ze znajomymi, zeby sie zrelaksować, wypić to piwko.. Panie Białas, żyje sie raz !!  nie każdy podchodzi do sportu zawodowo, tak jak trenujący Sambo w wiekszosci nie beda zawodowcami tak ja nie bede nigdy zawodowym kulturystą zalozmy .. trenuje bo lubie, tak samo malolaci wiekszosc z nich mimo ze sadzisz pan inaczej ma pasje, tez trenuja, lub uprawiają inny sport a Ciebie boli to ze nie chodza na Sambo i taka jest prawda, bo widocznie hajs sie nie zgadza .. Daj innym zyć po swojemu, bo zapomnial juz wół jak cielęciem był .. Mlodzież też chce sie wyszaleć, wypić te głupie piwo czy wódke .. jak juz tak chcesz walczyc z tym to wzialbym sie lepiej za narkotyki bo sam nie raz widzialem jak chodzą powykrecani w klubach gówniarze .. jada na dopalaczach, koksie i innych pierdołach .. tym sie zajmij a nie ze Zosia czy Jasio wypije sobie piwo bo to i tak przewaznie jest ze naebani przychodza juz do klubów .. Slyszalem tez od znajomych ze nie da sie Tobie nic przetlumaczyc bo zawsze TWOJA RACJA to ta jedyna, wiec podejrzewam ze te komentarze i tak nie dadzą Ci do myslenia.. Pozdrawiam i podkreślam, życie jest jedno, każdy wybiera swoją ścieżke i moim zdaniem "zbawianie" swiata za wszelka cene to nie jest dobra droga .. Kto chce i tak bedzie trenowal kto nie .. to skonczy pod sklepem w rowie .. ŻYCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co my robimy? Nasze dziecko siada z nami i dostaje drina z Gutt Pure Vodka. Niby ma 18 lat, ale nie chcemy, żeby siadał gdzieś na ławce i pił pod blokiem. Nie tędy droga. Wiadomo – nie zmusimy go do wiecznego siedzenia w domu, ale jeśli dzięki temu kilkukrotnie zdecyduje, że lepiej zostać, to wyjdzie wyłącznie z korzyścią dla nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla człowieka, który interesuje się młodzieżą jak nikt inny.Proszę nie przejmować się tymi pustymi komentarzami mającymi na celu zniechęcenie Pana do działania.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...