Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Natalin: 15-letni rowerzysta zginął potrącony przez BMW

Utworzony przez Dawid, 22 czerwca 2010 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Do redaktorów!!!!! fatalny błąd to żadna miejscowość Nielisz tylko NATALIN !!! w Natalinie był ten wypadek. Byłem naocznym świadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"policjanci sprawdzili, że był trzeźwy?" kto pisze takie teksty? dajcie sobie spokój jak macie sie tak ośmieszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę żal, współczuję rodzicom. Ciekawe z jaką prędkością jechał kierowca BMW, bo piszą tylko, że nie był pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tytule jest błąd przeczytaj dalej i dokładniej i znajdziesz nazwę dziury NATALIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie pierwszy wypadek w Natalinie i miejmy nadzieję że tym razem nie będzie to wina tego rowerzysty bo najlepiej obwinić zmarłego bo bronić się nie może. Dlaczego nie ma tam ograniczenia prędkości i gdzie jest policja mieszkałam w tej gminie 18 lat i wiem jak jeżdżą tam kierowcy. Wyrazy współczucia dla rodziny tego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRĘDKOŚC CZASEM ZABIJA POWLI,WIDZIALEM TEGO CHLOPAKA 2 MIN PO WYPADKU SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentna wina rowerzysty,wyminal go samochod ,a ten odrazu zmienił pas ruchu,wjezdzajac pod nadjezdzajace bmv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku daj spokój za wcześnie żeby mówić o czyjejś winie, kierowca tego bmw na pewno nie jechał 50 k/h mogę się założyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu gdzie była ta tragedia w Natalinie czy w Nieliszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie o co zginą to buł mój kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był mój kolega, najlepszy ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...