Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw po cichu was tu umieścili bez zgody ludzi, później szokujące rzeczy tam się działy. Starsi ludzie bali się chodzić po ulicach widząc co niektórych. Brawo minister, jak najdalej stąd ! PS . Jak Policja po was przyjeżdża to mord nie pilowaliscie przez okna wielokrotnie? Przed budynkiem słyszeli mieszkańcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy tam w nagrode jestescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to, że chcą usunąć ten ośrodek jest po prostu śmieszne w każdym normalnie funkcjonującym systemie usuwa się tylko jednostki które są ciężkimi przypadkami a tu proszę bardzo idą na łatwiznę i cały ośrodek likwidują Welcome to Poland. Nie dziwię się, że na tych ludzi leci ostry lincz skoro Polska jest krajem gdzie za założenie przysłowiowych dresów niektórzy patrzą się na ciebie jak na kieszonkowca. Oni mówią szczerze i to widać poza tym dziewczyno mądrze mówisz ale weź zdejmij bluzę JP bo to cała jp propaganda to maszynka stworzona do zarabiania na ubraniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina? rodzina powinna bronić osobę której dzieje się krzywda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw po cichu was tu umieścili bez zgody ludzi, później szokujące rzeczy tam się działy. Starsi ludzie bali się chodzić po ulicach widząc co niektórych. Brawo minister, jak najdalej stąd ! PS . Jak Policja po was przyjeżdża to mord nie pilowaliscie przez okna wielokrotnie? Przed budynkiem słyszeli mieszkańcy .
Starsi ludzie to szukają sensacji na siłę i nie piszę tego bezpodstawnie ponieważ tak jest w całej Polsce od momentu przejścia niektórych na emerytury. Kto biegał po osiedlu w latach dwutysięcznych to wie. Poza tym do tej pory się zdarza, że za krótkie włosy i dresy patrzą się krzywo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z tego filmiku (od lewej do prawej) to ryje mają niestety niewyjściowe. I niech nie zgrywają pokrzywdzonych niewiniątek. Gdyby nie narozrabiali to by nie przebywali w takim ośrodku. Patologia patrzy im z oczu i kwita.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz czarna rozpacz, trwoga...niby jedna wielka rodzina a wiem że większość uciekła od wczoraj z ośrodka a niby tak sie wspieracie i jak Wam tam dobrze to dlaczego nie zostaniecie?? i nagle wychowawcy tacy dobrzy a tak wyzywaliście Ich i Panią Dyrektor od najgorszych ! opamiętajcie się, nie będzie Wam nigdzie lepiej niż było w Rejowcu a nawet tego nie umieliście poszanować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyszukaniu w internecie o co chodziło z tym całym ośrodkiem stwierdziłem jedno ja pier***ę /co za żenada. Naprawdę nie potrafiliście sobie poradzić z bandą gówniarzy ? jak to jest, że gówniarze rozrabiali w całej miejscowości i nikt z nich nawet fangi w mordę nie dostał ? Młodzież na filmiku to pewnie ludzie którzy byli zastraszeni (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie). Jakoś w mieście w którym ja mieszkam też jest ośrodek i co ? jakoś nikt nie terroryzuje miasta wręcz przeciwnie to oni srają przed nami. Naprawdę było kilku co też próbowało kroić (nawet mnie próbowali ) i co podeszło 3 jeden dostał dwóch uciekło.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor nazywa się Tofil a nie Teofil analfabeci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to, że chcą usunąć ten ośrodek jest po prostu śmieszne w każdym normalnie funkcjonującym systemie usuwa się tylko jednostki które są ciężkimi przypadkami a tu proszę bardzo idą na łatwiznę i cały ośrodek likwidują Welcome to Poland. Nie dziwię się, że na tych ludzi leci ostry lincz skoro Polska jest krajem gdzie za założenie przysłowiowych dresów niektórzy patrzą się na ciebie jak na kieszonkowca. Oni mówią szczerze i to widać poza tym dziewczyno mądrze mówisz ale weź zdejmij bluzę JP bo to cała jp propaganda to maszynka stworzona do zarabiania na ubraniach.
Ten ośrodek nie powinien wogóle tu być, zignorowano podpisy ludzi Wola ludu została olana przez gminę i starostwo.Pani dyrektor płacze bo jej zarobki i nagrody przyprawiają o zawrót głowy to jest biznes.Dla dobra mieszkającej tam społeczności to towarzystwo powinno być rozgonione, aby ludzie mogli spokojnie żyć.Tego nie wolno było już tolerować bo doszło by do tragedi, i co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz min Gowin powinien rozpedzić ten rodzinny klan z Panstwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w chełmie .Te same osoby tofil i zona jego Pani fałda żona rektora zająca i jeszcze kadrowy i pare osób z rodziny.To kadra tej uczelni i forsa forsa forsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne sierotki takie grzeczniutkie i cichutkie. wszytkie tam sa przez przypadek. kochaja bliźniego jak siebie samego dlatego kij od szczotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia, jedna dziewczyna ktora sie wypowiada w bluzie JP - dla starszego pokolenia wyjasnienie, JP to Je**ć policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki przepity głosik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa prawie się rozpłakałem, same niewiniątka, nawet kuchnię mieli i siłkę. ja bym to towarzystwo nahajami pędził do roboty o suchym pysku, niewiniątka jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO UPOKORZYŁ CHŁOPCA - CO INNI WYCHOWANKOWIE BYLI ŚLEPI JAK TO BYDŁO GWAŁCIŁO DZIECKO KIJEM OD SZCZOTKI. OŚRODEK WYCHOWAWCZY ZAJMUJĄCY SIĘ MŁODOCIANYMI PRZESTĘPCAMI, TO NIE STANCJA DLA PANIENEK. CZY REJOWIECCY POLICJANCI ZA GŁUPI SĄ BY WYEGZEKWOWAĆ MINISTERIALNĄ DECYZJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚCIE GORSI NIŻ ZWIERZĘTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każesz dziewcznynko innym wczuwać się w wasze uczucia...A co czułaś, gdy banda twoich kolegów, czyli rodziny, jak to słodko nazywasz, pobiła przypadkowego chłopca, łamiąc mu nos, zadając ciosy po całym ciele tak, że chłopak był cały we krwi?? Czy zastanawiałaś się co on czuł, jak go to bolało? To pomyśl o tym na przyszłość, gdy będziesz w NOWEJ rodzince. Bardzo dobrze, że was zabierają! W końcu rodzice nie będą martwić się o swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem decyzji pani minister. Popieram szybką reakcję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec tej patologii !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...