Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa dyrektor szpitala w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 kwietnia 2019 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Pani Kamilo ciężko będzie bo wszelkie pieniądze ma obiecane królowa [ emerytka z centrum .... ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jeszcze singielka bo obrączki na ręce nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat wkoncu osoba która jest odpowiednia na to stanowisko... Powodzenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apetyczna MILF-etka ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wybitna z dobrego rozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w Opolu i Poniatowej jest już cacy. Teraz cacy będzie w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna ta pani Dyrektor, ma ktos nr tel???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki. Życzę powodzenia i mam nadzieję że ta piękna Kobieta jest w stanie poprawić funkcjonowanie naszego ośrodka zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za pieczarka na czole :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarpałbym jak Reksio szynkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciezko będzie posprzątać po michalku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia i miłej pracy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna Niunia ☺️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że nowa Pani dyrektor już pokazuje pazur. Nie przedłuża umów nowym pielęgniarkom i salowym. Może jeszcze którejś grupie zawodowej. MOŻE TO TYLKO PLOTKA. Jeśli nie to będziecie jeździć do Lublina czy Łęcznej leżeć. Stary personel odejdzie na emerutury a młodych chętnie Łęczna czy Lublin przygarnie. Szpital nawet norm zatrudnienia na łóżka nie spełnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA  słyszałam że jadę ma na nią haka jak razem pobierają...uzywke....I ma z.mia układ....PATRYK Ł....KOEDYS Z NOM BYLAM I WIEM DO WIEM DO CZEGO JEST ZDOLNY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazury już pokazuje, zwolnienia też , biedny chełmski dzpital
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...