Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od marca zdrożeje woda i ścieki w Chełmie

Utworzony przez Gość, 1 lutego 2012 r. o 15:37 Powrót do artykułu
POLAK potrafi u mnie w bloku 6 osobowa rodzina zużywa regularnie 1 METR WODY i nie ma na nich silnych, a moja 2 osobowa 10-12. Ponoc maja wszystko legalne i tak trwa to juz z 6 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POLAK potrafi u mnie w bloku 6 osobowa rodzina zużywa regularnie 1 METR WODY i nie ma na nich silnych, a moja 2 osobowa 10-12. Ponoc maja wszystko legalne i tak trwa to juz z 6 lat.
...i chyba nie dziwisz sie, ze ceny musza isc do gory, jesli w duchu narodowej przywary kradna...prawie wszyscy! ...ale za to maja "wdowi grosz" na tace dla miejscowego klechy! ...rozumiem takze wszystkich zatroskanych podnoszeniem cen na rozne uslugi, ale zaden polityczny system nie oduczyl nas korzystania z niezasluzonych profitow. Nie oduczono narodu kradziezy, wykorzystywania kazdej mozliwosci do nienaleznych profitow i calej gamy zasilkow! Czesto wyjezdzam za granice i mam sposobnosc spotykac naszych "rencistow" pracujacych na czarno w Hiszpani, Francji. Wloszech itd. ale w Polsce pobieraja renty i zasilki..... Czy wciaz mozemy byc zdziwieni potrzeba zasilania budzetu panstwa z naszych kieszeni w wyzszym niz uzasadniony stopniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna.. napisał:
...i chyba nie dziwisz sie, ze ceny musza isc do gory, jesli w duchu narodowej przywary kradna...prawie wszyscy! ...ale za to maja "wdowi grosz" na tace dla miejscowego klechy! ...rozumiem takze wszystkich zatroskanych podnoszeniem cen na rozne uslugi, ale zaden polityczny system nie oduczyl nas korzystania z niezasluzonych profitow. Nie oduczono narodu kradziezy, wykorzystywania kazdej mozliwosci do nienaleznych profitow i calej gamy zasilkow! Czesto wyjezdzam za granice i mam sposobnosc spotykac naszych "rencistow" pracujacych na czarno w Hiszpani, Francji. Wloszech itd. ale w Polsce pobieraja renty i zasilki..... Czy wciaz mozemy byc zdziwieni potrzeba zasilania budzetu panstwa z naszych kieszeni w wyzszym niz uzasadniony stopniu?
Zobacz na obecny rząd,tylko oni to robią w majestacie prawa, to tak samo się nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko drożeje,tylko Ryży kręci lody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszystko drożeje,tylko Ryży kręci lody.
bozes my dali im do wladzy dojsc i tak co nie co wiemy jak za Kaczynskich mieli mysmuy wszystko to tera nic bo tylko loda i loda krenca pisali ze nasze firmy maja wielki zarobek co to w bankach pochowane a zamist to wzionsc i na biedote dac to nie ma i jeszcze o czlowieku zle sie odnosza bo to niby nie chce do roboty i tak tam dalej a co ma za grosze robic i kapital nabijac jak to nie jego? demokracja w kraju nie powstala i juz i jak Kaczynskiego nie wezmiem to nie bedzie ale to wszyscy wiedza ale sie poddaja pelowcom co to niby tacy na swiecie ale dla swojich to nie ma nic za morde kapitalism trzeba i podzielic na ludzi co nie maja nic bo tuski i tak dalej tylko zabieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...