Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odżył mały ruch graniczny z Ukrainą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2016 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Wg mnie artykuł miał na celu propagowanie przemytu. Albo ja nie wiem "o co chodzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego rząd nie przywraca małego ruchu granicznego z ruskimi, którzy u nas kupują i zostawiają pieniądze?? zamiast tego rząd woli przemytników i banderowców, z których nie ma żadnego pożytku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie pokazuje ile osób tak na prawdę podróżuje a ile udaje się tylko na handelek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały handelek to jest super sprawa ,najgorsze jest to że ich coraz więcej przybywa żeby się tu osiedlać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w takim tempie będą na Ukrainie rosnąć ceny to dni przemytu fajek i alkoholu są policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraina to raj dla łapówkarzy w ukraińskich mundurach z tryzubem na służbowych czapach.700 lub 1000 hrywien za przejazd do kontroli celnej poza kolejką.czy za to ginęli młodzi chłopcy na kijowskim Majdanie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...