Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oficjalne wyniki: W Chełmie miażdżące zwycięstwo Agaty Fisz

Utworzony przez Kucharz, 22 listopada 2010 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Gefilte Fisz - cymesik kuchni zydowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak durnie sprzedaja Polske. Juz nie ma miejsca dla uczciwych prawdziwych Polakow, ktorym wiara ojcow,bezpieczenstwo Kosciola Katolickiego a wiec dobro ojczyzny,etos Solidarnosci i meczenska smierc naszego prezydenta leza na sercu. PiS zwycieza we wszystkich miastach tylko nie w chamskim Chelmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm przykładem rozsądnego myślenia... choć mieszkałem w waszym grodzie ledwie dwa lata, to trzeba mi tutaj, z punktu widzenia rodowitego Lubelaka, przyklasnąć waszym wyborom. Dobra robota Chełmianie! Cieszę się za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda to najlepsza metoda SLD. Fisz do końca utrzymywała, że wskaźnik długu miasta wynosi 28%. A już dzisiaj, PO WYBORACH, oficjalnie mówi o wskaźniku 42%!!! W 2011 będzie też cieła wydatki, szczególnie inwestycyjne. Prawda boli. Gratulacje dla chełmian zakochanych w swojej prezydent Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Propaganda to najlepsza metoda SLD. Fisz do końca utrzymywała, że wskaźnik długu miasta wynosi 28%. A już dzisiaj, PO WYBORACH, oficjalnie mówi o wskaźniku 42%!!! W 2011 będzie też cieła wydatki, szczególnie inwestycyjne. Prawda boli. Gratulacje dla chełmian zakochanych w swojej prezydent Fisz.
Uwazasz, ze inna osoba na fotelu prezydenta miasta nie splacalaby dlugu zaciagnietego na konieczne inwestycje? Wskaz mi jedna jedyna niepotrzebna inwestycje w naszym miescie! Zacznijcie placic podatki i wtedy mozliwosci finansowe beda zdecydowanie wieksze. mniej nna tace, a wiecej do wspolnego worka. Rencisci pracujace na czarno za granica takze powinni ponosic koszt wspolego wysilku! Jesli ZUS nie umie wyegzekwowac z nich zwrotu niegodziwie skradzionych srodkow, to spoleczenstwo obywatelskie powinna sie tym zajac! Wpisu osobnika chorega na psychiczny zespol zwany Kaczyzmen juz nie bede komentowal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, hełmy z głów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesołych świąt i zdrowych swiąt dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Pani Prezydent i życzę równie udanej prezydentury. W Chełmie wygrał zdrowy rozsądek, a to budujące:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta ale dzisiaj połatali u. gen. Andersa, to chyba mi pani obiecała więc dziękuje mimo że tam nie mieszkam ale zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej Pani Agata Fisz coś robi z drogami, bo już niewytrzymanie było z tymi dziórami. Jeszcze ulica Jaggielońska i bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...