Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Bandyta zranił nożem pracownika baru

Utworzony przez znieczulacz, 27 lipca 2010 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Mężczyzna, który stanął w obronie baru przebywa w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Został ugodzony nożem w rękę, nogę i brzuch. No, to teraz mamy odpowiedź na pytanie dlaczego widząc szarpaninę lepiej odwrócić głowę i udawać że się niczego nie widzi. A jeszcze lepiej czmychnąć jak najszybciej. Tak, wiem, to się nazywa znieczulica, ale jeżeli ceną za to jest wsadzenie kosy w rękę, nogę i brzuch, to ja uprzejmie dziękuję. Pewnie zostałbym obdarowany medalem za odwagę, jednak cóż z tego, skoro musiałbym go sobie oglądać z perspektywy wózka inwalidzkiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt o zdrowych zmysłach nie przyjeżdża nad białe w lecie w upalny weekend. To miejsce przyciąga najgorsze szumowiny, męty i degeneratów z całego województwa, a szczegolnie z jego "stolycy". Każdego roku gazety piszą o tym, ostrzegają, wytykają bezradność policji, a problem narasta. Ludzie, to jest Wschód, a Okuninka to szkoła przetrwania dla najwytrwalszych! Nie liczcie na to, że spędzicie miłych parę dni nad wodą jeżeli przyjedziecie tu bez osobistej, uzbrojonej po zęby ochrony! A tzw. promenada w Okunince to wieczorami przemienia się w ostoję pierwotnej dziczy, przy której Soweto albo Bronx to oazy spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzory muszą gdzieś czuć się bezpiecznie...przecież to elektorat wyborczy partii pędzącego królika,herbu nagan i wibrator.Nic im nie będzie jeszcze dostaną PO małpeczce na Starówce w stolicy regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórze to jeszcze raz . . . Okuninka to miejsca dla imbecyli, ćpunów i najgorszego gówna rodem z Chełma i Lublina. Chełm i Lublin to najgorsze bydło, chociaż i innych nie brakuje! To miejsce dla prostaków degeneratów i wypaczonych karykatur . . . a wy durnie jedziecie w to gówno i w gównie doslownie sie kapiecie, dodajac do tego hektolitry moczy, spermy i zuzytych kondonów pływających w jeziorze w godzinach porannych. Ale odpoczywajcie deb***e i cieszcie sie ze nabijacie chelmskim cwaniakom i turasom kase za to gówno ktore jecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek to zakompleksiony gość którego lali codziennie w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze odpoczywam nad jeziorem Glinki. Niedaleko Białego a super kultura, piekny las, 2 knajpki , bilardzik, cisza. Jak mam ochotę na zgiełk nad białym to 10 min. i jestem na miejscu.Jezioro glinki to najcudowniejsze miejsce na pojeziezu łęczyńsko-włodawskim!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Powtórze to jeszcze raz . . . Okuninka to miejsca dla imbecyli, ćpunów i najgorszego gówna rodem z Chełma i Lublina.Chełm i Lublin to najgorsze bydło, chociaż i innych nie brakuje!To miejsce dla prostaków degeneratów i wypaczonych karykatur . . . a wy durnie jedziecie w to gówno i w gównie doslownie sie kapiecie, dodajac do tego hektolitry moczy, spermy i zuzytych kondonów pływających w jeziorze w godzinach porannych.Ale odpoczywajcie deb***e i cieszcie sie ze nabijacie chelmskim cwaniakom i turasom kase za to gówno ktore jecie.
Marek właśnie wypowiedziałeś się na swój temet:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ogarnijcie to ochroniarze szukaja wrazeń i prowokuja bo sory jak ja byłabym na ,,siema,, z policja to tez nie bala bym sie zaczepic turystów bo doskonale wiedzą że nic policja im nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...