Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Chor2acji na plaży przy hotelu bebnimuzyka ale tylko do 24 potem spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś jeszcze jeździ do tej Okuninki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak muszę spuścić z worka nadmiar towaru to jadę nad J. Białe i wyrywam bez problemu taką co mi ulży w cierpieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn wójta prowadzi lokal z głośną muzyką taki jest powód tego co podsunął wójt radzie gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani radni więcej toalet bo za tydzień udusimy się odorem moczu, picie piwska na plażach i szczanie do wody pod krzaczka gdzie popadnie to jest nad białym norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak tam samo bydło jeździ więc nie ma znaczenia w jakich godzinach ryczy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie bicz kręcą.Nikt normalny nie będzie tam jeździć,tylko rozwydrzone bydło.Mi tam lotto,miejsca typu Okuninka czy Kazimierz dla mnie już nie istnieją,ale zachowam ich miłe wspomnienie z dawnych spokojnych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białe syf i malaria, pełno śmieci pijanych małolatów sikających do wody i rzucających butelki po piwie do wody. Beznadziejne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biale zawsze bylo oaza dla mordochlejow w najgorszym wydaniu. Tam mozna dostac w leb zupelnie za darmo. Syf kila i mogila . Nic wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurort uzdrowiskowy? A cóż to takiego jest? Albo inaczej: jaki może być inny kurort? Ech, dobrze że Okuninkę od kilkunastu lat omijam szerokim łukiem. Nie dość że panoszy się tam dzicz w majgorszym azjatyckim wydaniu to jeszcze analfabetyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po drugie stronie jeziora jest super ja jeżdżę z Co roku i skąd te informacje o byłem syfie itd, widać że ktoś tu nie i nic nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani radni więcej toalet bo za tydzień udusimy się odorem moczu, picie piwska na plażach i szczanie do wody pod krzaczka gdzie popadnie to jest nad białym norma
Przecież płatne toalety to świetny interes. Budowa publicznych toalet grozi stagnacją zatrudnienia... BURACTWO. Tyle kasy czeszą z parkingów, że mogliby złote muszle klozetowe co 50 metrów wstawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...