Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Pijany jechał samochodem po plaży i ugrzązł

Utworzony przez bukowina, 29 lipca 2013 r. o 13:23 Powrót do artykułu
byłam w pobliżu tego dnia i to niebywałe jak zachowywali się ludzie wobec policjantów pełniących służbę tego dnia i próbujących zatrzymać tego mężczyznę. jestem w szoku, wielkie pretensje i żal do policjantów 'jak mogli wjechac radiowowzem na plaże', ze radiowoz wytwarza spaliny i nie ma czym oddychać, prawie ich tam zlinczowali a oni po prostu wypełniali swoje obowiązki i nikt nie pomyślał, że ten pijany facet mógł kogoś rozjechać i zabić. szok.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam w pobliżu tego dnia i to niebywałe jak zachowywali się ludzie wobec policjantów pełniących służbę tego dnia i próbujących zatrzymać tego mężczyznę. jestem w szoku, wielkie pretensje i żal do policjantów 'jak mogli wjechac radiowowzem na plaże', ze radiowoz wytwarza spaliny i nie ma czym oddychać, prawie ich tam zlinczowali a oni po prostu wypełniali swoje obowiązki i nikt nie pomyślał, że ten pijany facet mógł kogoś rozjechać i zabić. szok.
Przecież równie dobrze i oni mogli kogoś przejechać,co też się im zdarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad jeziorami kupę hołoty i pijaków. Nikt normalny tam nie jeździ tylko gołodupce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie zgodze sie tez tam bylem. Nie mam slow zeby okreslic zachowanie ludzi, przeciez on mogl przejechac polowe ludzi lezacych na plazy, ale co tam nikt o tym nie.pomyslal. okunnka nie jest dla normalnych ludzi zwatpilem tefo dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow sie co mowisz policjanci byli trzezwi i nie dopuscili do nieszczescia. tyle ludzi na plazy i nikt nie zareagowal ze pijany jedzie mercedesem jak zawsze kazdy umywa rece. Polska!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka-Oku***NKA nikt normalny tam nie jedzie odpoczywać. tam jest sama szczurownia i tyle. brzydze się tym miejscem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki mjuz los Poalkow ze jezdza tam gdzie taniej mozna w miare kulturalnie spedzic kilka dni w lecie. PO wykonczylo juz nasza ojczyzne i ludzie nie moga jechac do Egiptu czy tunezji, ale na Biale. Ale kto zrozumie glodnego, jak sam ma chleb na swojim stole? Kazdem powinien miec taka mozliwosc ze wsiada do samolotu i leci gdzioe chce, ale Tuska szlag by trafil jak by ktos mial okazje a oni kolesie nie! Musimy rodacy czekac do wyborow i dac swiadectwo swojego patriotyzmu i umilowania wolnej ojczyzny przez mondre wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no pewnie przecież mogli wziąć rowery lub konno zatarasować tego idiote ,konik zrobiłby pare kupek na plaży i byłoby spoko swojski smrodek.Ludzie żenada dajcie policji pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...