Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Złodzieje bezwzględnie grabią wczasowiczów

Utworzony przez kalif, 7 sierpnia 2012 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Sa tez pozytywy ! Przynajmniej bedzie przez chwile bespieczniej na drogach, bo conajmniej dwych CB radiowcow mniej ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal sie Dupku !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ludzie to tacy idioci ? Wcale mi ich nie żal że ich okradziono. Niektórych widać uczą się tylko na własnych błędach i zero wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tam jeszcze ktoś jeździ , burdy , bijatyki , kradzieże , syf , brud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio i na firleju zrobilo sie calkiem jak w okunince, ciasno glosno i goraco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwert napisał:
Ostatnio i na firleju zrobilo sie calkiem jak w okunince, ciasno glosno i goraco.
Firlej już dawno się skończył, jeziorko jest małe wodą się zrobiła brudna. Pozatym robią z tego masówkę, jakieś remonty mola.. Panie daj Pan spokój to nie dla mnie, ja lubię kameralne okolice, drzewa zieleń woda.. tyle. Jedyny Plus Firleja to to, że można pójść do miasta i w normalnej cenie zakupić coś do picia czy jedzenia, zamiast przepłacać w barze. W cenie dojechania do Firleja wolę sobie u siebie na miejscu pojechać nad zalew i wynając np rower wodny bo pływać jest gdzie w przeciwieństwie do Firleja. Firlej był dobry 6 i więcej lat temu. Teraz to w przewadze zanieczyszony teren gdzie w większości można spotkać hołotę, hałas harmider i tłok. Dla mnie nie o to chodzi w podróżach nad jezioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda jezioro białe to nic innego jak awantury i pijane wieśniaki z okolic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lan tods shoes was surprised to look at Tang Plaza, Louis Vuitton Handbags Cheap black-faced God is usually very little, how Tods Gommino Leather Shoes debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman Louis Vuitton Clutch Bag turned to Tang Yi, chinese tea smiled and This linshanpinglun0808 gentleman, Black Tea dining with the clutch really is very impolite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tam się odpoczywa???? to zbiorowisko przestępczości i niewyżytego towarzystwa. W każdym tygodniu lokalna prasa pisze o wypadkach i kradzieżach ot i cały wypoczynek . Wieściami z Okuninki karmią wszystkich do okoła. Szkoda,że uroczy zakątek j.białego stał się jedną gastronomią,dyskoteką a po jeziorze pływaja złomowisko zarabiając kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi. U mnie na działce tylko kulturalni ludzie, zero wiochy, nie wiem kogo wy przywozicie ale być nad białym nie równa się być w niedzielę zatruć się w jednym z wielu zapyziałych lokali i wojować z tłumem o miejsce na ręcznik. żal mi tych wszystkich weekendowych plażowiczów bo z takiego punktu widzenia to rzeczywiście nie ma po co jechać nad białe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie zastępy policji oraz sławnej straży gminnej , która potrafi tylko stawiać fotoradary po wiochach i czesać kasę na swoje premie i 13- nastki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...