Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przewoził uchodźców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca + jeden siedzacy obok + 4 na tylnej kanapie + 2 w bagazniku... Cholerka z moją matma jest coś nie tak mi zawsze wychodzi 8... Pewnie "WYKRZTAUCONY MILICJANT" liczył :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może redaktor (łm)....? a ja się milicji czepiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest ok.   Prawo jazdy stracił kierowca (JEDNA OSOBA), który przewoził w osobowym audi 7 osób (SIEDEM) = 8. Dwie z nich jechały w bagażniku 2+4 w aucie, 2 w bagażniku  = 8 osób w audi Do szkoły, naucz się czytać. Chyba że z IQ słabo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca + jeden siedzacy obok + 4 na tylnej kanapie + 2 w bagazniku... Cholerka z moją matma jest coś nie tak mi zawsze wychodzi 8... Pewnie "WYKRZTAUCONY MILICJANT" liczył :)
Kierowca przewoził 7 osób !!! czytanie ze zrozumieniem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** we dwoch na siedzeniu kierowcy a fotel pasazera wolny, patologia :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden obok kierowcy,czterech na tylnej kanapie i dwóch w bagażniku. 1+4+2=7. Do tego kierowca to razem 8 bo 7+1=8. Skoro Audi A6 to wyliczycie że 2 za dużo? No nie brak tu Ainsztajnów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no za czasów mojej młodości potrafiliśmy w 8 osób /oczywiście z kierowcą/ fiatem 125 jechać. To były czasy i gazety o nas nie pisały. Jadąc w nocy światła długie operowały w okolicach 1 piętra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam jakieś 28 lat temu polonezem w 11 osób naginaliśmy i do dzisiaj miło to wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam jakieś 28 lat temu polonezem w 11 osób naginaliśmy i do dzisiaj miło to wspominam.
45km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45km/h
dlatego żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...najłatwiej przyczepić się młodego chłopaka, który chciał pojechać z przyjaciółmi na wycieczkę, albo na dziewczyny. gdyby to był jakiś lewak z PO, to by jechali na chłopaków, ale tamtym wolno. Normalnego Polaka należy jednak zgnoić. Znam członków na tej wycieczce i wiem, że uczciwe chłopaki sa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ałdic tim :) może jechali na zlot ałdiuwuw w TeDeji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...