Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści słono policzyli sobie za szklankę wody

Utworzony przez Gość, 27 maja 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Pieprzone czarnuchy,darmozjady,złodzieje(nie ubliżając murzynom).I później cyganyyyy dziwią,że ich nie lubią i biją a sami sobie na to zapracowali.Do pierdla z nimi o chlebie bez wody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no weź jak widzisz takie bydło myśl o tolerancji i nie patrz się na kolor skóry - no weź bądź cierpliwy jak nóż w kieszeni się sam otwiera a bydlaki sami pracują na opinie złodzieji i chwastów do wyrwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również nie nawidze tych brudasów To złodzieje,kombinatory i oszuści.Pare razy widziałem jak zatrzymują samochody za miastem w niebiezpiecznych miejscach typu zakręty,łuki drogi czy skrzyżowania i próbują wcisnać jakieś podróbki i inne badziewia.Mam prośbe jak ktoś widzi takich oszustów niech dzwoni od razu na Policję trzeba nauczyc ich Polskiego Prawa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ich i tak wolę od innych"przybyszów"ponieważ po nich wiadomo czego można się spodziewać Cyganie nigdy nie kolaborowali z agresorami,ich organizacje nie oczerniały Polski i Polaków.Chwalą nas za to,że pozwalamy się im czasami okraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...