Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a tak młodzi twierdzą, że kiedyś w rodzinie mieli dużo dzieci, a ten pan 100 letni ma tylko 2 córki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie było 500+,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego na drugą setkę dla jubilata. Bo takie powinny być wpisy pod tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy uznania i nastepnej stoweczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Franciszek miał cel, rozwieźć mleko bo od niego zależał los finansowy wielu rodzin. Był potrzebny nie biegał za dobrami jak wielu ludzi, cieszył się tym co robił. W Urzędach wyścig szczurów zjadają się surowo, nikt z pracy się nie cieszy, bo często dyrektorzy to psychopaci żądni władzy. Panie Franciszku niech wszyscy się od PANA uczą, bańka z mlekiem na rower i do Spółdzielni, jakby te szczury kilka kursów zrobili toby inaczej spojrzeli na ludzi. Następne sto lat dla Pana, fajną miał Pan pracę z której wszyscy się cieszyli, a jak musieli ludzie wypatrywać Pana ...czy Franek przyjedzie. Pozdro od jasnowidza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duuużo zdrowia i szczęścia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego z okazjii wspanialego jubileuszu , duzo zdrowia, pogody ducha , wszelkiej pomyslnosci i wiele radosnych dni w gronie rodzinnym zycza z calego serca Agnieszka i Robert Dzierzanowscy z rodzina Moje wspomnienia z wielu spedzonych wakacjii w Lopienniku sa nieodlaczna czescia moich dziecinnych lat Dobroc, szczerosc, niesamowita goscinnosc wujka Franka i jego rodziny na zawsze pozostana w mojej pamieci i w moim sercu . Ja i moje siostry do dzisiaj wspominamy sad czeresniowy, zbiry kwiatu lipowego i pyszne ciasto drozdzowe pieczone przez ciocie Roze serwowane za smietanka jeszcze raz serdeczne pozdrowienai z za Oceanu dla wpanialego Wujka i calej jego rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...