Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan Przewodniczący

Utworzony przez chelmianka, 24 stycznia 2010 r. o 14:03
Mialam dosyć pozytywne dotąd zdanie na temat Pana Przewodniczącego, ale to co zobaczyłam i przeczytałam, to niech już się pakuje i odjeżdża Tą taczką. Myślę, że jedna taczka to za mało, trzeba ich 13. Nie tak sobie wyobrażałam wspólpracę Radnych Chełma. Wstyd KOALICJO PO-PiS!!!!!!!. Przeanalizujcie Swoje błędy i uderzcie się w pierś. Słowo przepraszam powinno z Wami być na codzień. Wstyd, wstyd, wstyd bi kompromitacja PO-PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie każdy powinien się wstydzić na waszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie powinien wstydzić się Pan Kiśmierz. Nie popisał się jako Przewodniczący Rady Miasta. Okazał się małym człowieczkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie coś konkretnego a nie same banały tylko wstyd wstyd i jakies pierdy nie wiadomo o czym. Napiszcie co kto zrobił źle, co się zawali a co juz zawaliło, kto jest temu winien. Niech sie może ktoś z tych radnych wypowie co do których sa zastrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...