Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Utworzony przez gosc, 22 kwietnia 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Paralotniarze powinni mieć zakaz latania nad prywatnymi posesjami. Często widzę jak lecąc nad czyimś gospodarstwem  i robią zdjęcia prywatnych posesij i to co na nich się znajduje używając do tego aparatów z zumem (ciekawe w jakim celu są wykorzystywane potem zdjęcia)  Myślą że jak są wysoko to nikt nie widzi co robią Wystarczy dobra lornetka aby zobaczyć co taki paralotniarz robi nad naszą posesją.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał specjalnie być przygotowany na obserwacje, jeśli wypatrzył 14 krzaczkow w doniczkach rosnących na polu i je zidentyfikował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokole oko :o Ale bez jaj.... Jak można odróżnić od innego ziela maryśkę z wysokości kikludziesięciu metrów? <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z niego bydlak... nie wiedziałem, że wśród paralotniarzy są takie gnidy... Czy środowisko paralotniarzy jest dumne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paralotniarz syn komendanta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale idiota masakra! Kto mu pozwolił latac nad tymi sadzonkami miał pozwolenie pewnie nie trzeba go do sadu pozwać cwela już sie nalatał teraz niech posiedzi xddd  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na jego miejscu bał bym się z domu wyjść. Te sadzonki były pewnie sporo warte, przyblokowal komuś biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan paralotniarz dostanie nagrodę -zegarek i dyplom za obywatelskie zachowanie i może coś więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pajac, typowy ORMOWIEC ten paralotniarz. Mam nadzieję, że taką "obywatelską" postawę sam doświadczy na własnej skórze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję: – Kiedy leciał paralotnią, jego uwagę zwróciło ogrodzone patykami miejsce z zielonymi roślinami – mówi Ewa Czyż, oficer prasowy chełmskiej policji. – Jak się okazało, przeczucie go nie myliło.  Zielona roślina? Zawsze mi się wydawało, że żywe rośliny są zazwyczaj zielone. Przeczucie go nie myliło? Przeczucie co do czego? Albo tekst jest źle zredagowany, albo policjantka błysnęła "inteligencją". Swoją drogą czy taki koleś może obserwować moją posesję-czy jest to w ogóle legalne? Czy w takim razie mogę bronić się przed naruszeniem miru domowego np. za pomocą procy, broni śrutowej czy palnej?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na jego miejscu bał bym się z domu wyjść. Te sadzonki były pewnie sporo warte, przyblokowal komuś biznes.
 14 sadzonek i biznes? Daj spokój, najwyżej zepsuł paru małolatom wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz komenda musi nawiązać współpracę z nimi: prezentmarzen.com/lot-paralotniaZyskami oczywiście podzielimy się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie kapowanie innych powinno być karane minimum 5 lat więzienia i pozbawieniem 25% majątku własnego! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj takie drony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie kapowanie innych powinno być karane minimum 5 lat więzienia i pozbawieniem 25% majątku własnego! 
Ty tak na serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie ładnie kapować polak na polaka ! A jaką nagrodę dali temu paralotniarzowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich frajerów w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. Teraz pewnie jest dumny bo nawet artykuł o tym napisali. Na komendzie powinien dostać pałą za bycie konfiturą. Kilkanaście krzaków - gruba plantacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj takie drony...
dobre ;0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda roślinek, a konfident dostanie odpowiednią "nalepkę" i do końca życia będzie nosić zhańbione imię polaczka, konfidenta. Przynajmniej mam taka nadzieję. Oby do niego przyczepiła się Skarbówka i ZUS za jakąś pierdołę, niech żre gruz, sprzedawczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j...c konfiture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...