Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pełen życzliwości rasistowski żart. Uczniowie bronią nauczycieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 11:00 Powrót do artykułu
To co sie dzieje to paranoja  jaki to przejaw rasizmu nazwanie kogos murzynkiem jest kilkanascie slow bardziej wulgarnych okreslajacych ta rase  murzynek kazdemu sie milo kojarzy nie wiem o co ta awantura  ta matka tego chlopca powinna byc madrzejsza i dac sobie spokoj chyba nie bedzie scigac wszystkich ktorzy obraza jej murzynka zrobila mu miezla reklame a zadyma na caly kraj.Mamusiu opamietaj sie i nie idz ta droga 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co złego w słowie \murzynek\. To się nawet dobrze kojarzy z wiersza. Murzynek Bambo w |Afryce mieszka fajny jest niego koleżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni mezczyzni sa podobno bogato wyposażeni.kiedy sie to chcialo sprawdzic to teraz trzeba ponosic konsekwencje i zapewne ten problem bedzie narastal 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny nie powielajcie błędów i przypomnijcie sobie słowa piosenki zespołu Big Cyc ,załóż gumę na instrument i nie ma problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może o afryce nic nie pisac,?bo obrzi sie znowu jaki ciapciak? to za daleko poszło marxistów i lgbt wygonić z naszego kraju ,a na czele fundacje żyda sorosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam sie wcale z tym artykułem i komentarzami zamieszczonymi pod nim. Jak można być tak nie tolerancyjnym?!? Pod przykrywką nienagannego uczciwego obywatela śmiać się z kogoś kto się wyróżnia? Typowy ciemny januszek który boi się czegoś innego, takim zachowaniem pokazuje cie jak bardzo jesteście nie wychowani. I nie ważne ile pięknych słów MI POWIECIE I TAK MNIE NIE PRZEKONACIE!!! Podsumowując, bardzo dobrze że poniesiecie konsekwecje! Jesli tacy z Was pedogodzy to powinniscie znać historie i nauczyć się z niej. PRECZ Z RASIZMEM!!! ❤
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydze się tymi komentarzami "wygonic lgbt z kraju" jeszcze kilka lat i takich bigotow pelnych nienawisci wypigdzielą na porządny terapie. Ja przynajmniej robię co mogę by przeciwdziałać homofobii i rasizmowi w Moim otoczeniu i teraz pisząc ten komentarz. Lovelyn Myslefen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wpisy właśnie świadczą o wyjątkowym chamstwie,rasizmie.Ja znałam takiego chłopca z ,którego tak żartowano,że ze szkoły wychdził przez okno i musiał zmieniac studia.Nie dla takiego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty pewnie wyszłaś przez okno na 10 piętrze gratuluję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydze się tymi komentarzami "wygonic lgbt z kraju" - a dlaczego? Przecież z tacy ludzie nie tworzą cywilizacji, tylko ją niszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownika niezarejestrowanego z godz. 12:27 (dzisiaj). Co to jest za bełkot? Jaki sens i jaka logika? Czcionki się pomieszały? Jaki masz interes w tym, żeby nieustannie kąsać 2 LO? Ale psy szczekają, a karawana... Zarzyj lekarstwo i nie myśl za dużo, bo ci to nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz tak w Stanach, najlepiej na Brooklynie, to ci to od razu wszystko szybko wyjaśnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi murzyn do kopalni i tyle go widzieli :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucząc się geografii w szkole podstawowej, czytałem w podręczniku o Murzynach, a nie o czarnoskórych. Jaka to obraza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytając co poniektóre prymitywne komentarze coraz bardziej przekonuje się, że polski system edukacyjny nie dorósł do cywilizacji zachodnich! Wszak wyniesiony z domu rodzinnego brak ogłady powinien być korygowany w systemie szkolnym. Ale, jak to osiągnąć, jeśli sami nauczyciele zioną nienawiścią i brakiem podstawowych narzędzi etycznych? Jestem nader rzadkim gościem w moim rodzinnym Chełmie, ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE nie róbcie sobie JAJ< przecież doszło do obrazy 2 uczestników, uczennicy i jego partnera zarazem. Teraz to już zainteresowani byli u adwokatów i odkręcają rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...