Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a dziewczynie życia nie wrócą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie wobec doktora Romana Z. jest obecnie zawieszone. – Ze względu na stan zdrowia oskarżonego – informuje sędzia Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. Obecny proces nie jest jedynym na koncie Romana Z. W 2011 roku lekarz został już skazany za łapownictwo. Miał przyjąć w sumie 5 tys. zł w gotówce. Do tego alkohole i produkty spożywcze warte 250 zł. Dostał za to rok i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok Sądu Rejonowego w Chełmie utrzymał sąd drugiej instancji. Roman Z. wciąż jest pracownikiem szpitala w Chełmie.   I co ty na to Arłukowicz !!??Jak można na takie coś pozwalać!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinie polecam Kancelarię Meditor z Wrocławia. jeśli chodzi o odszkodowania są bardzo dobrzy w tych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno bym  tę hołotę  pogonił z tego szpitala ,hieny szpitalne i jak tu mieć zaufanie do naszych lekarzy. tylko widzą kasę Brawo  Chełmski szpital tylko Was rozwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ich stronie http://szpital.chelm.pl/ znalazłem hasło: "Pacjent naszą troską, jakość - ambicją". O Boże... Nie chce się nawet komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to banda s...synów. Czy już konowały szykują sie do odejścia od łóżek pacjentów (zresztą dla ich dobra jak twierdzą) Może by tak niejaki Bukiel w tej sprawie zabrał głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje są na porządku dziennym. Jeżeli nie dasz w łapę to nikt się toba nie zainteresuje, żaden lekarz. Tak jest w większości szpitali, nie tylko w tym chełmskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam wizytę u kardiologa, trafiłam na profesora - myślałam ,że mam szczęście. Pan profesor popatrzył na zrobione przeze mnie prywatne badania, wpisał do karty i kazał przyjść za rok. Mówiłam o złym samopoczuciu, zaburzeniach rytmu serca - nawet nie przyłożył słuchawki, nie zbadał pulsu czy ciśnienia, nie wypisał recepty bo nie spytał o brane leki - on jest ponad to, on jest profesorem, od recept i leczenia są lekarze. Nie ważne, że leczę się na nadciśnienie od 30 lat, mam cukrzycę - dla niego jestem zdrowa skoro za rok następna wizyta. Jak dobrze pójdzie.To nie wina systemu czy ministra, to niektórzy  lekarze są "chorzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie cała prawda o polskim lecznictwie.Kiedy to sie skończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły kraj, a mieliśmy zyc w dobrobycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu mswia w lublinie zoperowali mi nie tą przegrodę nosa co była krzywa nawet przed operacją prześwietlenia mi nie zrobili a obiecali tomografię. ciekawe ile mi teraz za to zapłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie cała prawda o polskim lecznictwie.Kiedy to sie skończy?
TUSK odejdzie z dzikimi i wróci normalność,nikt wtedy nie powie " dziki kraj "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zydolandia zodzi tym nimy naszym pañstwem hehehe zalosne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK odejdzie z dzikimi i wróci normalność,nikt wtedy nie powie " dziki kraj "
Natalka z  1 c podstawówki ,najpierw naucz się czytać a później komentuj ,pacjetka zmarła  w 2003 roku ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie cała prawda o polskim lecznictwie.Kiedy to sie skończy?
Nigdy.Jest coraz gorzej.W tym roku w Lublinie nie można dostać się do żadnego specjalisty na Fundusz.Za pieniądze choćby za godzinę.Kto do tego doprowadził?.Minister,NFZ,czy może sami lekarze.To już nie dziki kraj,to nie trzeci piąty,ale dziesiąty świat.Nikt nie poniosi za to żadnej odpowiedzialności,wszyscy są zadowoleni,szczególnie politycy rządzącej koalicji.Namawiam wszystkich pozostawionych bez pomocy narażonych na utratę zdrowia,lub życia do powiadamiania prokuratury i wytaczania procesów sądowych,choć te trwają latami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalka z  1 c podstawówki ,najpierw naucz się czytać a później komentuj ,pacjetka zmarła  w 2003 roku ,
Chcesz powiedzieć że teraz ludzie z tego samego powodu nie umierają ?? teraz jest po stokroć gorzej !! nadal twierdze że RYŻY musi odejść !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam problemy zdrowotne i zastanawiam się czy nie lepiej zamiast dawać im łapówki zainwestować i wynajmować najemników i z nimi chodzić na wizytę przynajmniej pewność by była że zostaniemy obsłużeni od A do Z :) a jak nie będziemy zadowoleni z obsługi od razu zostanie wystawiony rachunek za usługę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali 4 tys. grzywny......... żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kreatury - nie ludzie ! ale o etyce lekarskiej to potrafią gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrali młodej kobiecie życie w zamian za nędznych kilka złotych !!! Jak to się ma do przysięgi i etyki lekarskiej, że o normalnym podejściu do chorego i potrzebującego pomocy człowieka nie wspomnę ! Oczywiście nic się im nie stało a i wypłatę za nieudzielenie fachowej pomocy w pełnej wysokości zapewne otrzymali?! Więc o jakiej karze tu mowa ?! W normalnej firmie pracownik który w rażący sposób nie dopełnił obowiązków zostaje zwolniony dyscyplinarnie ale nie w tym i wielu innych podobnych przypadkach, gdyż towarzystwo wzajemnej adoracji krzywdy sobie nawzajem nie zrobi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...