Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies zagryzł swoją właścicielkę

Utworzony przez 123, 10 stycznia 2010 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Dziwić się psu .Polacy ratowali Żydów w czasie wojny a oni dzisiaj opluwają nas przed całym światem-tak jakoś jest na tym padole?,wdzieczność różnie się objawia i to zarówno u zwierząt jak i ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Często zamieram ze strachu kiedy do windy 1.2x1.2 wsiada sąsiadka z pit bulem bez kagańca,kiedy już tam znajduje się dwoje rozbrykanych dzieciaków innej sąsiadki.Ludziom brakuje wyobraźni i takie są tego skutki.Znałem przypadek,kiedy człowiek otwierał furtkę do swojego domu,w tym czasie przechodził inny mieszkaniec tego osiedla ze swoim rotwajlerem(oczywiście bez kagańca).Coś sprowokowało tego psa-zaatakował.Niewinny człowiek do dzisiaj ma niesprawną rękę.Jestem pewien,że na co dzień patrole policyjne,patrole staży miejskiej spotykają się z takimi "obrazkami"gdzie groźne psy są bez kagańców i w dodatku z młodocianymi opiekunami.DLACZEGO NIE REAGUJĄ ????????
TO PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropna tragedia, współczuję bliskim... U mnie w rodzinie od zawsze były psy ale nie narażałabym nikogo (dzieci czy sąsiadów) na obecność psa groźnej rasy czy np. takiego właśnie mieszańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
dajta mi tego kundla, nawet nie zipnie i już będzie po nim.Zabiłem w życiu sześć kundli dwa prądem -w kawałek słoniny wkłada się dwa goździe jako elektrody,trzy sekundy i pies leży do góry nogami a z pyska idzie dym. Jednego parszywego kundla powiesiłem bo zadusił mi dwie kaczki. Dwa kundle otrułem piana ciekła im z pyska,jednego w zawiązany worek i do wody,narobił ze strachu...
fy deb***u jeden , ja sam bym ci dupę skopał , a następnie wsadził do worka i wrzucił do ognia . Masz jakieś kompleksy , musisz się leczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
dajta mi tego kundla, nawet nie zipnie i już będzie po nim.Zabiłem w życiu sześć kundli dwa prądem -w kawałek słoniny wkłada się dwa goździe jako elektrody,trzy sekundy i pies leży do góry nogami a z pyska idzie dym. Jednego parszywego kundla powiesiłem bo zadusił mi dwie kaczki. Dwa kundle otrułem piana ciekła im z pyska,jednego w zawiązany worek i do wody,narobił ze strachu...
psychol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies więziony w kojcu odpłacił się opiekunce za swoje cierpienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby was wszystkich - popaprańcy trzymający psy niebezpiecznych ras (mieszańce również) w mieszkaniach w miastach - wyżarli wasi pupile. Hołota jedna obrywająca otoczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "po jakiś 20-metrach" tylko "po jakiCHś 20-metrach". Może korepetycje z polskiego dla dziennikarzy DW? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feliks napisał:
Oby was wszystkich - popaprańcy trzymający psy niebezpiecznych ras (mieszańce również) w mieszkaniach w miastach - wyżarli wasi pupile. Hołota jedna obrywająca otoczenie...
Do Feliks - Najbardziej niebezpieczną rasą są ludzie tacy jak TY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy policji wystarczy taki wpis do podjęcia dochodzenia, czy też potrzeba oficjalnego personalnego zgłoszenia?
odezwał się nawiedzony błazen.zajmij się lepiej bezdomnymi,co zamarzają na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Do Feliks - Najbardziej niebezpieczną rasą są ludzie tacy jak TY!!!!
Czyli też i Ty. Psy to bestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że powinno się kupować tylko psy rodowodowe. Daje to znacznie większe szanse, że pies będzie stabilny emocjonalnie i psychicznie. Należy dążyć do tego, żeby chodowcy byli odpowiedzialni za szczenięta, które wypuszczają. Właściciele natomiast powinni zastanowić się, czy nie warto wydać trochę więcej pieniążków na psa rodowodowego i mieć większą pewność, że się kupiło takiego pupila, jakiego faktycznie się potrzebowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie pies to pies . Powinien spać na dworze i jeść odpadki. Trzymanie psa w domu jest niepotrzebne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ludzie są sami sobie winni nie stworzenia!!! bo jaki gwint "produkować sztuczne razy"...te wszystkie pitbule, rotwailery itp to wymysł ludzi...sztucznie utworzone razy!! A w przyrodę nie mozna tak o sobie ingerować. Ona sama wie co robi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maki napisał:
To ludzie są sami sobie winni nie stworzenia!!! bo jaki gwint "produkować sztuczne razy"...te wszystkie pitbule, rotwailery itp to wymysł ludzi...sztucznie utworzone razy!! A w przyrodę nie mozna tak o sobie ingerować. Ona sama wie co robi!!!
Zapomniałeś że ten pies był mieszańcem czyli zwykłym kundlem i o ile kundle nie mają w sobie tyle agresji to już produkowanie "hybryd" w rozmnażalniach jest niebezpieczne. Dochodzi tam czesto do krycia wsobnego czyli z osobnikami spokrewnionymi co zazwyczaj prowadzi do dziedziczenia chorób lub innych skłonności np agresji czy niezrownoważenia. To nie wina psa, że pogryzł ale wina człowieka, ze nie znalazł czasu dla swojego zwierzęcia i nie nauczył pewnych zasad. Człowiek jest największą bestią, bo pomimo, iż posiada rozum to rzadko z niego korzysta a niektórzy nigdy tego nie robią. Zwierzęta towarzyszyły nam os zawsze spełniając pewne określone zadania, człowiek niestety często nie wywiązywał się z tego prostego układu. Trzymając w domu psa rasy niebezpiecznej powinniśmy zwracać szczególną uwagę na jego wytresowanie. Absolutnie niedopuszczalne jest pozostawianie zwierzęcia samemu sobie bo wówczas nie będziemy w stanie okiełznać jego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli też i Ty. Psy to bestie.
A człowiek nie jest bestią??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropna historia... Mam babcię w podobnym wieku i nie wyobrażam sobie, że musi opiekować się takim psiakiem. Jak można wymagać od staruszki, żeby zajmowała się rotwailerem! Co innego mały piesek czy kociak. Nie trzyma się groźnych psów jak nie można nad nimi zapanować. Co robiła rodzina tej kobiety? Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za całą sytuację. W tv mówili, że ten pies opuszczał kojec tylko sporadycznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzruszające.Przypomina mi to bajkę o czerwonym kapturu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina ludzi że psy tak się zachowują!!!W tym zacofanym kraju zwierzęta traktuje się jak rzecz.To ludzie są żli nie zwierzęta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he,he napisał:
odezwał się nawiedzony błazen.zajmij się lepiej bezdomnymi,co zamarzają na ulicach.
Poproszę o Twój adres. Wyślę do Ciebie pana Romka, bezdomnego ode mnie z osiedla, który sypia w piwnicach. Ciekawe czy sie nim zajmiesz. O ile wytrzymasz ten smód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...