Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kibic rzucił odpaloną petardą w piłkarza. Mecz przerwany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 12:30 Powrót do artykułu
brawo buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo z Pławanic to i krowa na nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on jest upośledzony umysłowo ten kibic. więc nie czepiajcie się tak bardzo chłopaka. miejscowi zamykają przed nim swoje krowy bo już się parę razy odbierał. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petardę wcisnąć mu w portki i podpalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilkarz przyaktorzył, co mogla mu zrobic petarda ktora wystrzelila obok niego? tymbardziej ze puscicli go domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyaktorzył bo za darmo 3 punkty będą, walkower jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawią mnie teksty tupu "przyaktorzył"... gdyby to chodziło o waszych zawodników albo dzieci to zaraz byście sądami straszyli - hipokryci. A Pławanice po raz kolejny pokazują na jak niskim poziomie wychowaną mają młodzież, kiedyś goszcząc na meczu grupy młodzieżowe z Pławanic zostaliśmy okradzeni przez trampkarzy. Pogratulować Dyscypliny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pławanice-patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okręgówka to poziom gdzie grają amatorzy i tu nie ma dyskusji czy "przyaktorzył" czy nie!!!!!!! Sędzia obligatoryjnie powinien zakończyć zawody więc brawo dla niego za słuszną decyzję!!!! Jak będziemy tolerować taką patologię to następnym razem będzie to kamień lub nóż. Ja bym zdrowo dał po d...e organizatorom - a oni jak chcą niech na drodze cywilnej dochodzą roszczeń od prowodyra. Trzeba tępić idiotyzm i nazywać rzeczy po imieniu a to zdarzenie nie jest niczym innym jak przestępstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"miękkie wacki" teraz te skórokopy, mało razy petarda wybucha obok nóg w sylwestra? I nikt do szpitala nie jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb*** symulant pod szpitalem do kolegów sam mówił ze specjalnie się położył mam filmik i zdjęcia :D jeba*** izbice :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha! Brońcie dalej swoich niewychowanych i nieprzypominających zachowaniem ludzi potomków. Niedługo do was zaczną rzucać i zobaczymy jak wtedy zareagujecie! Jaki ojciec taki syn....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom zidiocenia społeczeństwa jest zatrważający ..... macie pretensje do bramkarza, że symulował ( ja nie wiem bo nie byłem) ale ja wśród takich debili, którzy rzucają w zawodników petardy nie chciałbym grać. Miejcie pretensje do tego co rzucał a nie do tego w kogo trafił - wydaje się proste ale jak czytam to widzę, że dla niektórych nie do przetworzenia w prostych wiejskich móżdzkach!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocny tylko w gebie . Co masz do Izbicy wiesniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regulaminie CHOZPN jest wyraźnie napisane: Zawody należy zweryfikować jako walkower 3:0 na niekorzyść: drużyny, której kibice, swoim zachowaniem, spowodowali przerwanie i zakończenie meczu przez sędziego przed upływem ustalonego czasu gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz na każdym boisku gdzie wybuchnie petarda należy dawać walkower? współczuję Klubom gdzie wybuchnie petarda. A gdzie duch sportowy? mecz powinien być rozegrany od momentu przerwania czyli jak piszą gazety od 29 minuty. A Klub powinien otrzymać karę finansową. Ale to moje skromne zdanie. Taki byłoby uczciwe posuniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz na zawsze trzeba pozbyć się Pławanic z grania na tym pastwisku. Nie ma tam warunków do gry, nie ma służb porządkowych, nie ma tam niczego co jest potrzebne do zwykłego kopania w piłkę. W innych klubach wymaga się nie wiadomo czego, a w Pławanicach gra się w piłke w patologicznych warunkach! Jaki interes ma prezes ChOZPN ŻEBY DOPUSZCZAĆ GRĘ W TAKICH WARUNKACH? Prezes raczej szkodzi swojemu wizerunkowi, że pozwala tam grać w piłkę. Tam nawet młodzierz nie ma gdzie i na czym się szkolić, a i pewnie młodzierzy nie ma. Szkoda nawet żeby grali w A klasie. Czas najwyższy Panie prezesie pozbyć się na zawsze tej kapeli z Pławanic z grania w chełmski związku. Od lat dajecie warunkową zgodę na granie, a żaden warunek nigdy nie został spełniony. KONIEC I BASTA. Pan Neckar bedzie swoją niekończącą się karierę kontynuował w jakimś innym klubie, bo pewnie nie jeden by chciał aby ich wzmocnił pomimo swojego zaawansowanego wieku. Ps.WIELKI SZCUNEK DLA PANA NECKARA, ALE CZAS NA ZMIANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "Kamień". Po pierwsze młodzież gra w Pławanicach- jest kilka klubów gdzie nie gra młodzież. P o drugie w klasach rozgrywkowych :"okręgówka" oraz Klasa "A" nie widziałem służb porządkowych - Twoim zdanie jak gość nałoży znacznik to już ma odpowiednie kwalifikacje? a w kieszeni dwa piwa to jest służba porządkowa?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie po prostu żyć i grać. Nie możecie nikomu zabraniać uprawiania rekreacji. to tak jak bym do ciebie kamien powiedział przestań oddychać lub nic nie jedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie po prostu żyć i grać. Nie możecie nikomu zabraniać uprawiania rekreacji. to tak jak bym do ciebie kamien powiedział przestań oddychać lub nic nie jedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...