Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brak przygud w zyciu prywatnym i jak baby siada i plotkuja najwieksi frajezy za kase grypsuja taki jest chelm a jak ktos cos robi z glowa to odrazu sie rozjebal macie racje jebac prawiniaka i kolunia hejterzy frajezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz ku*** na forum ze pan f od 15. lat jawnie na forum go z dupy walisz bo niewiesz kto to czyta tacy wlasnie sa konfidenci kolunio hehe prawiniak hehe jebac was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motyla noga ZIELONA NARNIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepe lby prawilniak i koluniu ma zupelna racje wiem co mowie ile ku*** mozna sie slizgac jak dobrych palu kolezkow za pare sztuk nie raz pozamykali a ten nic nie dziwne to dla was jebac ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac was wszystkich co staja za nim slupem za to jest h** w d*** ja mam juz swoje lata i wy malolaci moze nie wiecie wszystkiego i jebiecie dobry system dobrych ludzi co wypracowali to przez lata was jeszcze na swiecie nie bylo teraz tylko kurestwo i walenie z ucha jebac was raz jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasrańce nadajecie sietylko na mydło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielcy znawcy,nie wiecie jak bylo to pozamykajcie mordy.na nikogo sie nie rozjebali.potraficie tylko d*** za plecami obrabiac,bezpodstawnie zreszta.ch*** wam w dupska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ku*** obsrancu je***y podpisujacy sie ~@#@~ jeastes tez leb i h** wiesz nie wiem co wiedza poprzednicy piszacy sie o rozje***iu u góry ale racje maja jak nie teraz to w przeszlosci sie rozpier***al pala je***a zyje w chełmie ponad 50 lat wiec wiem to i owo wiec gowniazu morda i jebac tych co sa za nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś ma trochę oleju w głowie dobrego adwokata i dalej sobie żyje smiejac się z takich jak ten prawilny itd. Ch** was ściska bo wy to pewnie byscie się zesrali ze strachu . Zazdrosni ludzie mieszkaja w tej dziurze!Pokazali na co ich stać a nie ci pseudo gangsterzy z fajami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisze tylko jedno jak dostana zawiasy to wiadomo kto tu ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student napisał:
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
ty zasrańcu i inni szczawie bierzcie się za naukę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za zgred sie tu udziela i tak produkuje jak mieszka w chelmie 50 lat to pewnie ma z 70 mnie nauczylo zycie i wiem swoje ten co duzo gada to i pewnie na psach sie produkowal kazdy z was konfidentow ma za duze mordy pier***isz na sieci jak konfitura zastanow sie pedale i jebac to ciebie frajeze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co już zapomniałeś jak na glinach ze strachu w portki narobiłeś? a tu jesteś taki wiracha ? Zasrańce dla was tylko mleko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co szacun? siurdaki naogladaliscie sie filmow i cos pier***icie bez sensu . kaucja, kaucją cos na rzeczy na bank jest. a po drugie gdyby mieli troche oleju w glowie je***e parowy to by nie odjebali tego na przypal!!! tylko normalnie po cichu a nie polowa cwelma o tym wiedziala huja wiecie a sie napinacie balasy sami pod soba kopiecie dołki a potem płaczecie wielkie gity z kropkami za uchem hehehe chelmskie gangstasy z obsranymi majtami najwieksze przypalowce powinny siasc na du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze ty sie na nich rozje''''s konfituro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryje sobie zlikwidujcie francowata strażo graniczna bez pożytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe 15 lat i bez przypalu to nawet w New jorku przy 11mln ludzi nie realne jest ...pomyslcie ilu chlopakow musialo ucierpieć przez taka gnide.eve
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...