Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kolizji odkręcili tablice rejestracyjne i uciekli

Utworzony przez nb, 9 grudnia 2012 r. o 13:24 Powrót do artykułu
Skoro odkręcili tablicę, to znaczy że wozili ze sobą śrubokręt. I zapytam autora artykułu: od dawna to w Hondzie Civit tablice sie przykręca? A jak? Na blachowkręty do nadwozia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam przykręcone. I wożę ze sobą komplet śrubokrętów. Od kilku lat, gdy nie mogłem zmienić tablic bo poprzedni właściciel właśnie przykręcił. Uratował mnie dopiero kierowca passata. On jako jedyny miał i to w fabrycznym zestawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to kara " sądowy zakaz prowadzenia". Tylko finansowe kary odstraszą pijaków za kółkiem a tych traktuje się bardzo łagodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tablice zabrali, a ciekawe czy naklejkę z szyby też usunęli, że aż pokrzywdzony "zdołał jednek zanotować ich numery"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o nalepce na szybie to już nie pomyśleli:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Posiadał (...) zakaz (...)". Redaktorzy ! Litości ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nalepce mozna zapomniec, pokrzywdzony nie dosc ze pewnie byl w szoku to jeszcze chybajeszcze niezle sie zdzwil jak zobaczyl kolesi sciagajacych tablice i uciekajacych w pola :-) Tak, tablice przykreca sie, chroniąc je w ten sposób przed zgubieniem np w głebokiej kałuzy lub chroniąc w ten sposób przed kradzieżą (kiedyś zodzieje kradli tablice w wiadomym celu, mojej znajomej skradziono przednia i tylna tablicę) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd tu wiadomo czy honda civic akurat miał nalepkę? na polskich drogach wciąż jeżdżą jeszcze samochody zarejestrowane przed 2000 rokiem zresztą jakby jeszcze nalepki odkleili z trudem i zabrali ze sobą to i tak policja by sprawdziła po numerze VIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...