Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili go, bo stanął w obronie psa

Utworzony przez A/H1N1, 30 października 2009 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Wyrywać chwasty z korzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie tak sobie zycie Spierd..........ic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesiłbym ich za ja...., potem katował a na koniec dożywocie bez procesu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za nogi i o ściane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie tak to jest. Najpierw zwierzę, a potem człowiek. Bezstresowi bandyci. A może teraz do klatki z pit bullem, a potem do więzienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie taniej byloby zutylizowac deb***i? Przeciez posadzenie takich idiotow w ZK kosztuje nas podatnikow pieniadze. Utylizacja smieci jest zdecydowanie tansza i z punktu widzenia interesu spolecznego korzystniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie życzę, żeby z moich podatków utrzymywać tych śmieci. Ale z chęcią opłacę wykopanie dołu dla nich. Mam nadzieję, że to przeczytacie DEB.ILE. O ile potraficie czytać, w co szczerze wątpię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ramach kary dla tych dwóch - przywiązać ich do słupów i niech każdy przechodzień sobie odreaguje zły dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodniowi, który wstawił sie za biednym, bezbronnym psiakiem medal za odwage!!! ...bardzo mało takich ludzi (szacunek dla tej osoby). A gnojom łańcuch do nogi i niech miasto sprzatają przez pół roku za darmo pod nadzorem, a nie straszyc ich "groźbami" pozbawienia wolności. ...Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi. A tych buraków, którzy lubią zabawiać się bezbronnym zwierzęciem i cierpieniem ludzi wysłałabym do kamieniołomów. Tam ich miejsce przy łopacie. Kurcze ludzie proszę was rozdawajcie prezerwatywy w szkołach, dyskotekach i innych miejscach być może wtedy na świecie będzie mniej deb***i. A do tych dwóch weź kolegę uwiąż do siatki i potem z nim zrób to co z tym psem a na koniec się zamieńcie. Kurcze żenada dorosłe chłopy a już mają zanik mózgu. Tego się nie leczy niestety durnym się po prostu jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze względu na charakter zdarzenia proszę o podanie danych osobowych tych deb***i!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za gratis urwę jaja sprawcom i ich ojcom !!!! Proszę o podanie ich adresów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za pokazywaniem twarzy i danych osobowych takich osób. Tacy ludzie nie mogą być anonimowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasko. napisał:
Czy nie taniej byloby zutylizowac deb***i? Przeciez posadzenie takich idiotow w ZK kosztuje nas podatnikow pieniadze. Utylizacja smieci jest zdecydowanie tansza i z punktu widzenia interesu spolecznego korzystniejsza.
Sam se zatylizuj rozum chamie, a nie bedziesz mlodych chlopakow obrazac, Po co palant sie wtrancal? A tak dostal kilka szybkich na ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katia - osoby które popierają takie "wyczyny" powinny być współwinne. Jak możesz uważać, że porządnemu człowiekowi się należało?? Jak możesz stawać w obronie "młodych chłopaków" - zwykłych zbrodniarzy, których należy izolować od reszty społeczeństwa?? Ponadto polecam zakup słownika ortograficznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Katia - osoby które popierają takie "wyczyny" powinny być współwinne. Jak możesz uważać, że porządnemu człowiekowi się należało?? Jak możesz stawać w obronie "młodych chłopaków" - zwykłych zbrodniarzy, których należy izolować od reszty społeczeństwa?? Ponadto polecam zakup słownika ortograficznego...
Aga, naprawdę wierzysz, że ona zrozumie co do niej napisałaś? Obawiam się, że słownik też tu nic nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Katia - osoby które popierają takie "wyczyny" powinny być współwinne. Jak możesz uważać, że porządnemu człowiekowi się należało?? Jak możesz stawać w obronie "młodych chłopaków" - zwykłych zbrodniarzy, których należy izolować od reszty społeczeństwa?? Ponadto polecam zakup słownika ortograficznego...
A co no to niby ja pukalam frajera co by mnie tez do sadu? Chlopaki szli spokojnie na impreze i po drodze mieli nabyc trunki odpowiednie, zebysmy sie wszyscy dobrze i czule bowili, a tu taki jeden do awantury staje i mlodziez obraza, no to ma tera kilka sliwek na czapie. Sond napewno ich pusci jak szczerze zapozna sie z objawami calej awanturniczej postawy owego niby ze szkoda pajaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katia - "szli spokojnie" oznacza według Ciebie kopanie psa?? "Obraża młodzież" to zwracanie uwagi?? Zresztą jaką młodzież?? 18 i 19 lat to osoby dorosłe i jako dorośli będą odpowiadali przed SĄDEM (dla Twojej informacji - tak się to pisze). No chyba, że kupowali alkohol dla młodzieży - wtedy mamy kolejna złamanie przepisów prawa. A co wypowiedzi "powinny być współwinne" miałam na myśli, że niepoinformowanie o popełnianym przestępstwie, także jest przestępstwem. Do ostatniego zdania nic nie napiszę, bo pomimo, że potrafię czytać ze zrozumieniem, to Twoja wypowiedź jest jednak zbyt niezrozumiała, dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katia. napisał:
A co no to niby ja pukalam frajera co by mnie tez do sadu? Chlopaki szli spokojnie na impreze i po drodze mieli nabyc trunki odpowiednie, zebysmy sie wszyscy dobrze i czule bowili, a tu taki jeden do awantury staje i mlodziez obraza, no to ma tera kilka sliwek na czapie. Sond napewno ich pusci jak szczerze zapozna sie z objawami calej awanturniczej postawy owego niby ze szkoda pajaca.
To jakaś marna prowokacja Nie ma ludzi aż tak głupich jak Katia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki GIEROJ a popuścił w radiowozie w gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...