Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiecie co ? gówno wiecie o tym wypadku i oceniacie . byłam rodziną tych co zginęli .. nie wiecie jakie to uczucie stracić najbliższych .. nigdy tego nie zapomnę . ! a Wy się zastanówcie nad tym co piszeciee !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesknie za Wami, bardzo smutno czyta się tutaj te wiadomości o moim bracie kierowcy. Kocham Was i bardzo mi Was brakuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sie dowiedzialam, ze brat tego kierowcy spowodował dzisiaj wypadek w tym samym miejscu. Wyprzedzal samochód skrecajacy w lewo. Kierowca drugiego samochodu w szpitalu, siostra pierwszego kierowcy tez. Jeszcze na pytanie ,,to znowu wy?"mężczyzny mieszkającego obok, któremu zabili wnuczke w wypadku z danego artytułu chciał odpowiedzieć pięścią. Jestem sąsiadka tych chłopców i naprawdę czasami strach przejść przez ulicę bo tak szybko jeżdżą. Przez przypadek trafiłam na ten artykuł i tak się zastanawiam czy oni kiedyś się opamietaja? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze licznik zatrzymał się na 220km/h. Informacja potwierdzona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, ze dając kierunkowskaz w prawo, a skręcając w lewo to jest coś nie tak raczej z ta kobieta, a nie z kierowca który wyprzedzał, a poza tym trzeba zjechać na dol tzn do Starego Zamościa i dopiero skręcić w lewo, ponieważ z tego pasa nie można skręcać.. tylko skręt w prawo jest dozwolony i uwierz, ze dowiem się kim jesteś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki,pamiętamy o was!!! Pamiętajcie że zawsze będziemy mieli was w naszych sercach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...