Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja podsumowała sezon w Okunince. Cztery razy więcej wykroczeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2017 r. o 08:58 Powrót do artykułu
ciekawe, jak wyglądałyby statystyki, jakby ustawić tabliczkę z zakazem wjazdu dla białych kaszkietów(?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jeziorze może być duża fala???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujda na resorach. Policja działa nie sukcesywnie, woli wylapywac pijacych piwo czy przeklinajacych, niż prawdziwych bandytów. Sama byłam świadkiem dwa razy kiedy to zorganizowana grupa biła niewinnych ludzi, a kiedy przyszlo co do czego Policja dała im uciec. Tzw ciche przyzwolenie. Z resztą ochrona ze znanej tam dyskoteki wyglądała jakby się znała z opryszkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 4 pijane kierujące pojazdem osoby to ja sam złapałbym w 30 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak wreszcie Oceniono tegoroczny sezon ? Dobrze czy Źle ? Takimi rzeczami jak wykroczenia czy te drobne przestępstwa - NIE trzeba się przejmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Okuninka Włodawscy policjanci podsumowali tegoroczny sezon nad Jeziorem Białym. " Kto to pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....oczywiście, jak by to było miejsce urlopowania tych od ośmiorniczek i szampanów u Sowy, to by mniej się pisało, ale że nad Białe zjeżdża okoliczna biedota, to już wzrost przestępczości i wykroczeń. Policja powinna więcej zajmować się białymi kołnierzykami niż rodzinami robotników i chłopów, a na pewno efekt dla narodu byłby korzystniejszy! Mój syn był spałowany tylko że przeszed na skróty przez jakąś posiadłość nowobogackiego chama z Chełma i posadzony o zamiar skradzenia czegoś tam. Tak jak by było co kraść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...