Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci kontrolowali rodziców pod przedszkolem w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Przy okazji Policja powinna sprawdzić, ale już bez zapowiedzi, którędy rodzice wożą dzieci, bo to przedszkole jest przy jednokierunkowej ulicy i często widać jak śmigają pod prąd, czy to rano odwożąc pociechy, czy je odbierając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Dzieci niewilników nie należą do rodziców tylko do Państwa. Trzeba kontrolować czy są dobrze przewożone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze sprawdził trzeźwość dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech sprawdzają..chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych .Po co te uszczypliwe komentarze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież rodzice nie dbaja tak o własne dziecko jak zadba policja . Śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiaki nic dziś nie zarobiły dla swojego pana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co kundle mają do tego, jak przewożę dziecko!! Moje dziecko, mój samochód i podatki wam płacę. Więc won. To ograniczanie mojej wolności !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że sprawdzają. Powinni jeszcze doradzać przy okazji i wspominać o jezdzcie dzieci tyłem do kierunku jazdy. Skoro są rodzice którzy sami nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo własnych dziwci to niech chociaż państwo próbuje uświadamiać. Te oburzone komentarze to chyba właśnie od takich rodziców co HEHEHE JA TYLKO SZYBKO DO PRZEDSZKOLA PANIE HEHEHEHE TRZY DOMY DALEJ HEHEHE PO CO FOTELIK PANIE WLADZO HEHEHHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że z taką skutecznością nie szukają zaginionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech księży skontrolują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy komentarz to ,, na was podatki place,,:) ha ha z czego cebulaku z tych 500+? Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...