Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci oddali aż 12 strzałów do saaba, autem jechały dzieci [nowe fakty]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2019 r. o 19:31 Powrót do artykułu
W KRAJACH CYWILIZOWANYCH NIEWYKONANIE POLECENIA POLICJI NATYCHMIAST POWODUJE UŻYCIE BRONI - W POLSCE PRZEZ KILKA LAT PROKURATOR BĘDZIE SIĘ CZEPIAŁ - A JEŚLI POLICJANT STRZELAŁ DO SYNKA POLITYKA TO PEWNE WYDALENIE ZE SŁUŻBY - POLICJANT BOI SIĘ UŻYĆ BRONI DZIĘKI TEMU BANDYCI ROBIĄ CO CHCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore państwo. chory artykuł. chory redaktor. może jak by uciekli i kogoś potracili to redaktor by napisał czego Policja nie strzelala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 strzałów przez dwóch. czyli ok 6 sek na decyzję. a prorok i bsw kilka miesięcy zastanawiania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo 500 plus, tylko pamiętajcie jak będziecie krzywdzić to tych przy korycie za te plusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore państwo. chory artykuł. chory redaktor.  może  jak by uciekli i kogoś  potracili to redaktor by napisał czego Policja  nie strzelala?
 co masz do artykułu, opisują zdarzenie, chyba to jeszcze wolno robić w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz prokurator będzie zbierał dowody i KILKA MIESIĘCY zastanawial się czy policjanci postąpili słusznie, tylko że oni mieli KILKA SEKUND na podjęcie decyzji. Chore prawo w Polsce, (przecież oni nie wiedzieli kto ucieka tym samochodem) które chroni bandytów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowali się tak jak powinni zachować, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dzieci tylko młodociani bandyci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmska patologia jechała autem won z miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy. 16 lat a widocznie lepszy niż policjant z 5-cio czy 10-cio letnim stażem. Szacun hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy doświadczeni i ze stażem jak na zwolnienie + pod opiekę psychologa musieli się udać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dzieci ?? Patologia i już przestępcy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie było waszego dziecka w tym samochodzie. Niech się kazdy zastanowi, który jest za strzelanie do uciekającyh samochodow. I przypomni sobie co robił mając 15 lat. Przecież ten 13 latek wsiadł tylko dlatego że głupio było mu odmówic wśród starszych od siebie. Czasem człowiek znajdzie się w nieodpowiednim miejscu. Czy oznacza to że mozna go zabić. Proszę pomyślcie jakie mieliście pomysły w wieku 13 - 18 lat. Dzisiaj mam 40 i jestem w stanie zrozumieć że młody wziął samochód ojca i chciał się popisać wśród kolegów. A że spotkali policajow to zaczeli uciekac, w strachu co będzie jak rodzice się dowiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla tych policjantów że za gnojków będą musieli się tłumaczyć co nie powinno mieć miejsca bo to tak jakby murarz tłumaczył się dlaczego pomocnik źle zaprawę zrobił gdzie byli rodzice tych dzieci kto im dał samochód a co by było jakby potrącił inne dziecko albo zabił całą rodzinę wtedy społeczeństwo by zapytało jak zwykle a gdzie była policja i tu jest odpowiedź była tam gdzie powinna być i zrobiła to co do nich należało brawo dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty bredziesz człowieku! Jeżdżenie autem przez nastolatków bez prawka jest ok. bo chłopaki taka fantazję mieli? A jakby kogoś zabili albo siebie to byłoby usprawiedliwione? Ja jak miałem tyle lat to nawet do głowy mi takie rzeczy nie przychodziły. A jak się ktoś nie zatrzymuje do kontroli to winien się liczyc, że policja może strzelać. A mojego dziecka nie byłoby w tym samochodzie bo mam mądre dzieci, które nie wsiadalyby w takiej sytuacji do auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna postawa policjantów. Co wy ludzie chcecie. Goscie nie zatrymuja się na polecenie Policji, to POlicja nie powinna się patyczkowąć. A moze to terroyści któprzy za chwilę wjada na deptak pełen ludzi? Argumenty jak z "Misia" " a gdyby to Twoje dzieci jechały" Sa po prostu śmieszne. Inna rzecz ze POlicjanci to bardzo ciezki zawód, a zarabiaj prawie tyle co nauczyciele pracyujący kilkanasie godziń w tygodniu. Nauczyciele chcieli podwyżek - zarabiac tyle samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakich dzieci? 13 lat to już może mieć własne dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy doświadczeni i ze stażem jak na zwolnienie + pod opiekę psychologa musieli się udać.
 Może i doświadczeni, ale chyba niedoszkoleni. 12 strzałów i ani jednego trafienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmskie patałachy. 12 szczałów i żaden trafiony. Tylko wstyd przynoszą chełmskiej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty człowieku nawet nie wiesz co piszesz.  Uwal się na modzie. Bo takich komentarzy tu nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...