Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar na dachu bazyliki w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2019 r. o 10:46 Powrót do artykułu
To na pewno sygnał od boga, że Polacy odwracają się od wiary. Tej prawdziwej. Zamiast boga wyżej cenią rydzyków, episkopat, nienawiść (do inności, LGBT, lewactwa itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki laicyzacji Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to ta sama ekipa remontowa co w Paryżu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie miał o czym barwnie opowiadać proboszcz. a firma jak widać dziad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewyedukowane ciemniaki nie wiedza że Bazylika jest oddana pod opiekę Przenajświętszej Maryji Dziewicy i żaden lewacki chajt nic tu nie zaszkodzi. A prawdziwi Polacy zdołają odbudować każdy e zniszczenie! Wlasciwym rodakom trzeba mieć nadzieje że wszystkich was od Stalina Lenina i LGBT kiedyś pokara gniew Pana boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwnie te stężenia na rusztowaniu są zamontowane ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak, Patriota, a Bóg z małej litery napisał... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak, Patriota, a Bóg z małej litery napisał...
 Bo to taki Polak i Patriota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo na ulicach ciemno a kościoły oświetlone, Pan Bóg i po ciemku widzi, mają szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa wiara została dawno w tym kraju wykorzeniona,na jej miejsce wprowadzono zchybrydowane żydoskie guła jakimi do dziś podniecają sie tzw.prawdziwi polacy i ich mentorzy w czarnych kieckach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja leżę na plaży w Barcelonie - Hiszpanii(słońce opala moje plecy),pełny relaksu zero gniewu na cały świat i tak czytam z daleka o tym naszym mieście te wasze ,zaściankowe komentarz,jak dobrze że można od tego Odpocząc.Polecam trochę relaxu moi drodzy trochę bardziej zrozumienia bliźniego swego i mniej jadu od siebie :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja leżę na plaży w Barcelonie - Hiszpanii(słońce opala moje plecy),pełny relaksu zero gniewu na cały świat i tak czytam z daleka o tym naszym mieście te wasze ,zaściankowe komentarz,jak dobrze że można od tego Odpocząc.Polecam trochę relaxu moi drodzy trochę bardziej zrozumienia bliźniego swego i mniej jadu od siebie :) Pozdrawiam
 W Barcelonie leje teraz deszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...