Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Chełma po pół roku rządów: Nie sądziłem, że jest tak źle

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2019 r. o 13:11 Powrót do artykułu
Lekkomyślność Fisz pozwalała przypuszczać, że jest źle, ona sama mydliła oczy że jest dobrze, powinna odpowiedzieć nawet i karnie za to co zrobiła w mieście. Oby do tego doszło, a Prezydentowi życzę siły i wytrwałości w pracy no i sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie liczyłem że jest tak źle, tak beznadziejnego prezydenta to Chełm jeszcze nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corinne Ellemeet - holenderska poseł z partii Zielona Lewica, przedstawiła na sali obrad projekt ograniczenia leczenia osób po 70. roku życia ("bo za drogo"). "Chęć pacjenta do dalszego życia nie może mieć żadnej decydującej wartości" - powiedziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam długi, zwalczajcie LGBT jak Puławy ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teee Kubuś a miasteczko medyczne nie miało być przy obwodnicy ? Jak dobrze pamiętam to właśnie taka deklaracja padła podczas debaty kiedy zostałeś zapytany gdzie je wybudujesz ? Rozumiem, że obwodnica to propaganda wyborcza partii, której logo masz za sobą. Pamiętaj, "dobre" imię już straciłeś, czas na nazwisko......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aparatczyk dałeś kasę do Warszawy po co pchałeś się ile zarabiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekkomyślność Fisz pozwalała przypuszczać, że jest źle, ona sama mydliła oczy że jest dobrze, powinna odpowiedzieć nawet i karnie za to co zrobiła w mieście. Oby do tego doszło, a Prezydentowi życzę siły i wytrwałości w pracy no i sukcesów.
 ile dostałeś za ten wpis ? 2 zł ? Czy to ponad target w tym miesiacu wiec za 2,5 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie 3 kadencja zuka i piewsze miejsce w Polsce w zadłużeniu biorąc pod uwagę ilość ludności. Jestesmy na pierwszym miejscu w negatywnym sensie może nasze dzieci i wnuki spłacą zadłużenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banaszek to wyrośnięte dziecko, jaką można mieć jakąś wiedzę w rządzeniu miastem jak się ma dopiero 28 lat. Widać że nie daje sobie rady. Wszyscy trąbili że jest wielkie zadłużenie, a on pchał się do rządzenia to niech rządzi, a jak sobie nie daje rady to niech zrezygnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce po oddaniu władzy poprzednicy nie sa ostro rozliczani? Mogą chrzanić robotę przez 4 lata, zadłużać itd  i za to nie odpowiadają? Coś tu nie jest tak.  Mówił mi znajomy Chińczyk, ze tam każdy wojewoda ma plan do zrealizowania, po 2 latach pytają Go czy zrealizujesz, jeżeli tak, rządzi 5 lat i jeżeli po 5 latach coś nawalił to wyroki opiewają 5 - 10 - 15 lat. Myślę ze matoły nie rwaliby się do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zadłużają i zadłużać będą. Teraz jest stara śpiewka nowych wójtów, burmistrzów i prezydentów jak to poprzednik był beeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie parę prywatnych inwestycji to nic by się nie działo w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy celowo tytuł jest tak dwuznaczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż to był skansen komunistyczny, tak jak niestety nadal Włodawa. Wyborcy, opanujcie się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm i obwodnica ? Hehe Krasnystaw ma ja juz x lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale macie Aqua Park - i przez to kupę długu. Beż faceta z jajami nic nie zrobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....tylko bezrefleksyjny cymbał zabiera się za rządzenie bez zaplecza intelektualnego, które jest w stanie dźwignąć wszystkie wyzwania. Opowiadanie historyjek o mitycznym zadłużeniu może wprowadzać bezrozumny motłoch w błąd sugerując tym klaunom, że ma to związek z jakimiś nieprawidłowościami! Twoi wyborcy, młody człowieku , nie zrozumieją oczywistych faktów o konieczności postawienia wiarygodnych zarzutów karnych lub przyznania się do wierutnego kłamstwa mającego na celu oczernienie oponentów .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS szybko wykończył Chełm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zle rzadzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekkomyślność Fisz pozwalała przypuszczać, że jest źle, ona sama mydliła oczy że jest dobrze, powinna odpowiedzieć nawet i karnie za to co zrobiła w mieście. Oby do tego doszło, a Prezydentowi życzę siły i wytrwałości w pracy no i sukcesów.
ile dostałeś za ten wpis ? 2 zł ? Czy to ponad target w tym miesiacu wiec za 2,5 ?
 Widzę że znasz stawki, widocznie sam bierzesz za wpisy. Mi nikt nie płaci, nie muszę myśleć po dyktando innych. Mam swoje zdanie i je wyrażam, nie mierz mnie więc swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...