Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura bada, czy stok w Kumowej Dolinie działa legalnie

Utworzony przez Janusz26b14, 4 lutego 2010 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Cały problem jest w tym,że jedni chcą coś dla Chełma zrobić a banda oszołomów wszystko robi by było jak najgorzej .Panowie z Platformy Obywatelskiej zastanówcie się co robicie.Do Prawa i Sprawiedliwości nawet nie apeluje bo to stary zatwardziały beton niczym partia nieboszczka zawsze wykręci kota ogonem i np. brak remontu ronda na ul.Rejowieckiej ogłosi za sukces bo kierowcy poprzez tą szykanę są zmuszeni zwolnić i ty samym nie zostawią zawieszenia na rondzie .Zamknięcie stoku to niewątpliwie sukces Platformy Obywatelskiej .Ciekawi mnie jak to się przełoży na wynik wyborczy w najbliższych wborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z treści artykułu widać że "autor- pismak" nie do końca wie o co chodzi, a należałoby wiedzieć o czym się pisze. Więc wyjasniam : Niestety Nadzór Budowlany ma rację, zgodnie z Prawem Budowlanym po Zgłoszeniu prac budowlanych nie wymagających PnB należy odczekac 30 dni aby 31 dnia po złożonym Zgłoszeniu rozpocząć prace budowlane. Termin ten jest wiążący również w sytuacji otrzymania przez Inwestora Postanowienia o braku sprzeciwu ze strony odp. Urzędu. Jak widać z dat Inwestor uruchomił wyciąg juz 29 dnia od złożenia Zgłoszenia, a prace mógł rozpocząć dopiero 31 dnia. Wyciąg jest samowolą. Do Redakcji: Jak każdy artykuł tak i ten napisany został bez konsultacji z osobami które maja rozeznanie w temacie. Proszę zatrudnić konsultantów bo tego nie da się czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stok to świetna sprawa, mam nadzieję że go nie zamkną, sam byłem tam już dwa razy .Tylko nie wiem jak urzędnicy P.Fisz mogli tak zawalić sprawę, jeżeli to prawda. Ale jaki prezydent tacy urzędnicy.. nieudacznicy. Trzeba nam jakiegoś młodego, wykształconego prezydenta.. Ja stawiam na Siepsiaka, Fiszowej trzeba już podziękować.. marionetki nam nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste. Ksiądz nie poświęcił, więc samowola budowlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu niegra!!! 23.12.2009 inwestor zgłasza do UM ``W Kumowej Dolinie działają już dwa wyciągi (7-01-2010)`` artykuł w DzW 11.01.2010 kontrola 11.01.2010 miasto daje pozwolenie ( ciekawe o której godzinie? być może po kontroli nadzoru...) jak widać na podstawie faktów inwestor wybudował stok przed pozwoleniem a Miasto nieudolnie jemu w tym pomagało. I żeby było jasne jestem za tym stokiem, ale szokuje mnie postawa władz Miasta która albo przeszkadza Przedsiębiorcom (np.kino Zorza) albo wprowadza ich na minę. a to wszystko idzie w Polskę i pewnie dlatego też nie widać żadnych Inwestorów.. POPAŻKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym Chełmie nie może normalnie działać, znajdzie się jeden, który cały obraz Miasta psuje. Normalnych się gania i straszy a Kombinatorom się nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie to dzialają tylko automaty pewnej firmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo mister hyła działa hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja , wyrównanie stoku i postawienie kilku barakowozów jakimi obstawione były kiedyś budowy - samowolka - troche rozsądku , rozumu a ,nie urzednicze podejście , radocha dla młodzieży a panowie smutasy z teczką pod pachą papierka szukają - wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, tylko podwojne plany zagospodarownia sa ok bo brak jest jednoznacznych wskazan o spolecznej szkodliwosci czynow!!! Kto tym razem chce wyrwac kase albo skrocic o glowe lokalnego biznesmena - kolejny raz POlitycy czy bezkarne byle sluzby specjalne? Mozna krecic lody na sluzbie zdrowia wiec mozna tez zakrecac stoki narciarskie? Wstyd, wstyd, wstyd, wstyd!!! Wiecej od dyspozycyjnych urzednikow wymagac nie mozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
Z treści artykułu widać że "autor- pismak" nie do końca wie o co chodzi, a należałoby wiedzieć o czym się pisze. Więc wyjasniam : Niestety Nadzór Budowlany ma rację, zgodnie z Prawem Budowlanym po Zgłoszeniu prac budowlanych nie wymagających PnB należy odczekac 30 dni aby 31 dnia po złożonym Zgłoszeniu rozpocząć prace budowlane. Termin ten jest wiążący również w sytuacji otrzymania przez Inwestora Postanowienia o braku sprzeciwu ze strony odp. Urzędu. Jak widać z dat Inwestor uruchomił wyciąg juz 29 dnia od złożenia Zgłoszenia, a prace mógł rozpocząć dopiero 31 dnia. Wyciąg jest samowolą. Do Redakcji: Jak każdy artykuł tak i ten napisany został bez konsultacji z osobami które maja rozeznanie w temacie. Proszę zatrudnić konsultantów bo tego nie da się czytać.
"Polska uplasowała się na 71 miejscu w rankingu wolności gospodarczej na świecie. Wyprzedzają nas takie kraje, jak Gruzja, Botswana czy Urugwaj "... Teraz masz też w tej niechlubnej statystyce swój udział!!! Nie żebym miał coś przeciwko południowej Afryce czy też bostwańczykom, ale żeby być w dziedzinie wolności gospodarczych za państwem bez dostępu do morza czyli gospodarczo uzależnionym od swoich sąsiadów to tylko dzięki takim jak ci z Chełam i Ty sam, być można!!! Alleluja urzedNIKom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle rozegrane, karnetów pany jenspektory nie dostały to się zezłościły i masz klopsa. A jakbypopopop dostały to by same swe usługi poleciły. Ot tak se wieczorkiem wydumałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarek napisał:
Coś mi tu niegra!!! 23.12.2009 inwestor zgłasza do UM ``W Kumowej Dolinie działają już dwa wyciągi (7-01-2010)`` artykuł w DzW 11.01.2010 kontrola 11.01.2010 miasto daje pozwolenie ( ciekawe o której godzinie? być może po kontroli nadzoru...) jak widać na podstawie faktów inwestor wybudował stok przed pozwoleniem a Miasto nieudolnie jemu w tym pomagało. I żeby było jasne jestem za tym stokiem, ale szokuje mnie postawa władz Miasta która albo przeszkadza Przedsiębiorcom (np.kino Zorza) albo wprowadza ich na minę. a to wszystko idzie w Polskę i pewnie dlatego też nie widać żadnych Inwestorów.. POPAŻKA!!!!
To jest sprawa dla PROKURATURY- podrabianie dokumentów przez urzędnika!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego innych budowli bez pozwolenia za czasów poprzedników nie badał ;-))) szkoda słów i nerwów ludzi któzy w koncu po wielu latach doczekali się mozliwości jazdy na nartach w Chełmie aby w koncu nie tracić czasu na podstawy nauku jazdy na nartach w górach tylko pojechac i juz w miarę możliwości tam jeździć. Ale wiadomo o co tutaj chodzi - jak kobita mogła coś zrobić, przeciez lepiej aby tutaj sie nic nie działo i tylko ględzić i sapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWY TYDZIEŃ - pani redaktor Sadomska, a nie "gazety napisały" jak zwykle wstyd pani się przyznać, że spisujecie nowości po ... tygodniku???? Dla gazety codziennej to co najmniej wstyd, a dla was pani kochana, to klęska. Co na to szef? Dalej dumny z chełmskiej redakcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W biurokratycznej Polsce, jak "władza" chce kogoś uderzyć, to argument zawsze znajdzie, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matuszczak kazał otwierać to otworzyli chociaż pozwolenia nie było, a przeciaż można było wcześniej wszystko zrobić i się w czasie wyrobić. A teraz Fiszowa za to beknie, szkoda tylko że jak zawsze tracą na tych przekrętach mieszkańcy.. Co to za urzędnicy którzy sami łamią prawo?? Fiszowa ma dobre chęci ale przecież wszyscy w urzędzie wiedzą, że się na niczym nie zna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby to była firma Pana Sobiesiak to też by wstrzymano jazdę na nartach. "Wybiórcza" piórem Pana Gadomskiego pisała, że w Polsce najpierw trzeba wyciąć las pod stok ( tak zrobił Sobiesiak ) a pózniej starac się o pozwolenia. A przecież główny "wybiórczy" chce być pasterzem narodu. i jak to się ma do naszej chełmskiej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro to rzekoma samowola to właściciel się odwoła do sądu a znając szybkość wymiaru sprawiedliwości wyrok będzie po wielkanocy więc jak już się sezon skończy i wszyscy będą szczęsliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest napisał:
Stok to świetna sprawa, mam nadzieję że go nie zamkną, sam byłem tam już dwa razy .Tylko nie wiem jak urzędnicy P.Fisz mogli tak zawalić sprawę, jeżeli to prawda. Ale jaki prezydent tacy urzędnicy.. nieudacznicy. Trzeba nam jakiegoś młodego, wykształconego prezydenta.. Ja stawiam na Siepsiaka, Fiszowej trzeba już podziękować.. marionetki nam nie trzeba
Może pójdź na ten stok i przewietrz sobie mózg, to ci te durnoty z tym Siepsiakiem na prezydenta przejdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...