Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prowadzą malutki sklep od 18 lat. Przed świętami przychodzą tu tłumy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2018 r. o 15:01 Powrót do artykułu
....to jest przede wszystkim wspaniała zabawy i sposób na spędzenie czasu w towarzystwie pasjonatów tradycji. Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale od kiedy przeszedłem na emeryturę i opuściliśmy miasto na rzecz urokliwej leśniczówki odkryłem w sobie zamiłowanie do "samowystarczalności". Wszak w centrum Lublina warunków ku temu nie mieliśmy. Obecnie często odwiedzają nas starzy przyjaciele, aby nie tylko wspominać i plotkować, ale właśnie poświęcać czas na dobrą zabawę i eksperymentowanie. Do tego potrzebne są nie tylko wiadomości podstawowe, ale głód wiedzy prowokujący do szperania w starych recepturach i wypytywania po okolicznych wioskach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynajmuję obok wolny lokal i otwieram konkurencję, zdecydowanie, bo już nie mam pomysłów na kolejny własny interes, dzięki na podpowiedź :)) te wszystkie rzeczy co sprzedaje to z aliekspres za grosze 500% marży na tym jest :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....to jest przede wszystkim wspaniała zabawy i sposób na spędzenie czasu w towarzystwie pasjonatów tradycji. Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale od kiedy przeszedłem na emeryturę i opuściliśmy miasto na rzecz urokliwej leśniczówki odkryłem w sobie zamiłowanie do "samowystarczalności". Wszak w centrum Lublina warunków ku temu nie mieliśmy. Obecnie często odwiedzają nas starzy przyjaciele, aby nie tylko wspominać i plotkować, ale właśnie poświęcać czas na dobrą zabawę i eksperymentowanie. Do tego potrzebne są nie tylko wiadomości podstawowe, ale głód wiedzy prowokujący do szperania w starych recepturach i wypytywania po okolicznych wioskach ...
 Wspaniały sposób na zabawę jak się masz za co bawić... Emeryt czy rencista z 1000zł w garści na miesiąc i pakietem leków do wykupienia i opłat do zrobienia (80% emerytów i rencistów w tym kraju) popuka Ci w głowę ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Wspaniały sposób na zabawę jak się masz za co bawić... Emeryt czy rencista z 1000zł w garści na miesiąc i pakietem leków do wykupienia i opłat do zrobienia (80% emerytów i rencistów w tym kraju) popuka Ci w głowę ... "....było się uczyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w stokrotce siateczka na szynke osztuje 13,00 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"House"....proszę wziąć pod uwagę fakt, że wśród nas żyją także ludzie, których stać na trochę więcej i korzystają z tego! Często osiągali wyższy status ekonomiczny poprzez wyrzeczenia i ciężką pracę na kilku etatach. Nie musimy ich traktować, jak jakieś zło, ponieważ żyją własnym życiem bez wtrącania się w sprawy osób im obcych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie pracowałam tylko od 7 do 15 .Teraz mam 1800 zł emerytury- to jest mało jak za moją pracę - a mało bo miałam przerwy (urodziłam 2 dzieci) ipóźniej pracowałam "u siebie". Ale jak czytam że mają po 1000 zł- to się zastanawiam co oni robili przez całe życie?Czy nie pracowali na "etacie"? A może nie pracowali??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, sprawiają jednak wrażenie jakby prowadzili ten sklep za karę. Nie są sympatyczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre wyroby wcale nie muszą kosztować dużo. Są masarnie które robią wszystko tradycyjnie i ceny są takie same jak za syf z marketu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam pracowałaś w wojsku, policji czy bylas górnikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry czy ktos jest w stanie podac dokladny aders sklepu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...