Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjechali na granicę pomodlić się na różańcu. "Modlitwa we wspólnocie ma większą moc"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2017 r. o 08:43 Powrót do artykułu
to ile te modlitwy mają teraz trwać, z czego zyja, chyba z tych 500+ dawanych od pustych podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do lekarza też niech nie idą kolejek zajmować, tylko się pomodlą. Jak średniowiecze to całą gębą. A z malowania kredą po chodnikach się śmiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion osob, które nadają sie na badania psychiatryczne. Jaka wieksza moc modlitwy? Ludzie litości to jakieś kocopoły straszne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z piękniejszych momentów w moim życiu. Młodzi i starsi, całe rodziny. Coś pięknego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE PRAWDA ŻE BIGOS BYŁ POPSUTY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój szef nie puścił mnie na różaniec. Powiedział, że jak będę zadawał się z pisowcami to zwolni mnie z pracy. Moja żona pracuje 7 dni w tygodniu i też nie ma możliwości dołączyć do tej pięknej akcji. WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE DLA WSZYSTKICH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się bierze tylu imbecyli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa ma jednak moc! Zło się wścieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE POLSKA MA GŁUPICH LUDZI.Z TYM RÓŻAŃCEM TO JUŻ PRZEGIELI. DALEJ UWIELBIAJĄ EPOKĘ ŚREDNIOWIECZNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmierzone amperomierzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna akcja, miejmy nadzieje że inne kraje wezmą z Nas przykład !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój szef nie puścił mnie na różaniec. Powiedział, że jak będę zadawał się z pisowcami to zwolni mnie z pracy. Moja żona pracuje 7 dni w tygodniu i też nie ma możliwości dołączyć do tej pięknej akcji. WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE DLA WSZYSTKICH!!!!
 nie pieprz, że siedem dni w tygodniu, bo za sobotę i niedzielę ma wolne w innym dniu, do tego to  niech zmieni prace, albo naklepcie bachorów i bedziecie zyli z 500+ od ciezko pracujących podatników za jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój szef nie puścił mnie na różaniec. Powiedział, że jak będę zadawał się z pisowcami to zwolni mnie z pracy. Moja żona pracuje 7 dni w tygodniu i też nie ma możliwości dołączyć do tej pięknej akcji. WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE DLA WSZYSTKICH!!!!
 do tego baranie komuna wam przeszkadzała, gdzie za komuny były tylko sklepy dyżurujące otwarte, to teraz zapieprzaj za tych cholernych solidaruchów z lat 80, ze skargą do bolka, bo mieliśmy życ godnie jak ludzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy pięknym krajem, mam nadzieje że kraje europejskie i nie tylko będą się wzorować i będziemy w jeszcze większym gronie odmawiać różaniec, dziekuję za tą piękną akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad pisowskich najemników w komentarzach przechodzi ludzkie pojęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w[rus atakuje skutecznie .kler zaciera ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój szef nie puścił mnie na różaniec. Powiedział, że jak będę zadawał się z pisowcami to zwolni mnie z pracy. Moja żona pracuje 7 dni w tygodniu i też nie ma możliwości dołączyć do tej pięknej akcji. WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE DLA WSZYSTKICH!!!!
 To się ciesz że masz mądrego szefa... Gdyby nie on nie miał byś co jeść. Też pracuję w pracy ciągłej 24/24 siedem dni w tygodniu i wiem że wolny weekend to przywilej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz te momenty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój szef nie puścił mnie na różaniec. Powiedział, że jak będę zadawał się z pisowcami to zwolni mnie z pracy. Moja żona pracuje 7 dni w tygodniu i też nie ma możliwości dołączyć do tej pięknej akcji. WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE DLA WSZYSTKICH!!!!
ja też jako lekarz pracuję 7dni w tygodniu i teraz jak mnie dyrektor nie pusci  na różanieć to mu zrobię hryję, a co tam, niech piswoskie bałwany umierają bez pomocy lekarskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodeina i platfusy pełowscy kąsaja katolików jak rozwścieczone trzmiele ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...