Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
smiecie jak sie patrzy. szkoda ze pewnie nawet nie pojda siedziec. polska rzeczywistosc przygnebia coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać obu na wczasy na Syberję na 15. lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowi trzym się to nie Ty!! Wyjdziesz ziomek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowi jest niewinny )!! a Klaus sz**maTa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami na syberie wypie**,owszem z jednym sie zgodze zeby go wsadzic ale nie tego w zielonej...on nic nie zrobil;(:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Syberię to trzeba was wysłać Rejowieckie moherowe berety. Na pewno w głowy nie pomarzniecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej koluni nie wiesz to się nie wypowiadaj !! Ten w zielonym nic nie zrobił!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes moherowym beretem kur**!!!nie wiesz to nie wypowiadaj sie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starym kur..m powinni zakazać internetu. Znam tego w zielonym i wierze że nic nie zrobił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obydwu buraków ciachnołbym kosą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowcio niewinny ! on nawet muchy by nie skrzywdzil i my dobrze o tym wiemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sie ciachnij (...)!!!!
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2009 r. o 11:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Booooże mój biedny Kowcio oddajcie mi go !!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((( jak tak można za niewinność kogoś karać ?! chłopak śpi jak po***any Klaus odwala a wy go na 12 lat chcecie wsadzic ?! a Tobie zje_bie to ja siekierie miedzy oczy wsadze ! nie wiesz to nie gadaj !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ty "TENLUBTEN" to sam na śmiecia wyglądasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mów tak o Klausie a nie o niewinnych ludziach szmato !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boniu zrobili mi z mojego Dawidka bandyte ! ;( kryminaliste ! ;( to zwykły chłopak !;( KLAUS TY DZIWKO !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALEKSANDRA IWAŃCZUK napisał:
Booooże mój biedny Kowcio oddajcie mi go !!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((( jak tak można za niewinność kogoś karać ?! chłopak śpi jak po***any Klaus odwala a wy go na 12 lat chcecie wsadzic ?! a Tobie zje_bie to ja siekierie miedzy oczy wsadze ! nie wiesz to nie gadaj !!!!!!!!!!
NIE POSIKAJ SIĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- do pierdla deb***i i KS im dać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie wiesz to nie pisz ku*** takich głupot!!sam idz do pierdla...je***y Klaus jego mozna wsadzic ale nie Kowiego:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ana napisał:
sam sie ciachnij cwelu!!!!
jesteś następna s...o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam sie bac??$mieszny jestes!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...