Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
co za wyznania na forum xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na michasie złych słówek nie piszcie cwaniaki... jesteście deb***amii..!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowi trzymaj się! Wiem że najpierw klausa złapali a puźniej Ciebie a skąd policja wiedziała?? No właśnie. Jadźka nie łam się wszystko będzie dobrze . "Takie życie i nigdy tego nie zmienicie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj porypią go wdupsko troche tam w puszce i go wypuszcza , spoko luzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klausa będa walic ostro w d*** i jak wyjdzie to też ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak całą osade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak jak Twojego starego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac osadeeeee podroby je***eeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O litości. Co za prymityw?! Gdzie wasi rodzice i kto was wychowuje? NIE-CHYBA HODUJE!!!!!!!!!!!!! Nie kompromitujcie się!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabrico xD napisał:
Koleś wyznaje miłość na forum rąbać chce Michasie hahaha xDDDD spróbuj może da tyleczka słyszałem że lubi xDD
Ty chyba nie wiesz co mowisz cioto z fabico !! rypaj bizona !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo wlasnie koles pusty jakis jestes ! gdyby za powierzchnie mozgu pobierali podatek to Ty bys na bank dostal rabat xD jebac fabryczny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać ku*** z osady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra nie piszcie tutaj z tymi deb***ami z osady mogli sie wykazac na ustawce a nie na forum hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bedziemy sie znizac do waszego poziomu lamusy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec napinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wkońcu koniec wojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaden fabryczniak na solowke nie wyjdzie z normalna osoba z Osady czyt ze starszymi bo sracie sie tylko ustawiacie ze z rejowiecka kukurydza ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh smieszna jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh i pewnie jakiś kukurydziak to pisał ;] szukasz znowu zaczepki mój miły .. mógłbyś sie podpisać to znajdziemy Ci i kogoś w Twoim wieku z Fabrycznego do solówki skoro tak bardzo tego pragniesz ;] chociaż nie wiem .. bo skoro nie masz odwagi sie podpisać to z solówki tez pewnie nic nie bedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Olka~ napisał:
heh i pewnie jakiś kukurydziak to pisał ;] szukasz znowu zaczepki mój miły .. mógłbyś sie podpisać to znajdziemy Ci i kogoś w Twoim wieku z Fabrycznego do solówki skoro tak bardzo tego pragniesz ;] chociaż nie wiem .. bo skoro nie masz odwagi sie podpisać to z solówki tez pewnie nic nie bedzie .
Podpisac? Imieniem i Nazwiskiem ? A pozniej bedziecie mogli sie sproc na mnie na psach jak kiedys !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...