Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Wszyscy doskonale wiemy że Kowi nic nie zrobił że niepotrafiłby czegoś takiego odwalić a Klaus się ratuje jak może i wpakować chce niewinnego ze swoje grzechy żal mi takich ludzi jak on. KOWI CAŁY REJOWIEC JEST Z TOBĄ. A Kwaus i tak za to odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Kowi ma prze***bane za darmo... on tego nie zrobił... Dobry chłopak na to nie zasłużył ! Klaus ty ku***, bronisz się jak możesz ale i tak juz sie doigrałes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, ze klaus to zwykly smiec, frajer, szmata, dno jednym slowem kazdy wie!! Ale razem ze soba na to dno nie zaciagnie KOWIEGO!! Bo wszyscy dobrze wiemy, ze Kowi tego nie zrobił!! I bankowo jest jakis dowod na to!! No ale coz poradzimy... Taka policja... Niech moze sobie poogladaja czasem CSI, to moze sie czegos naucza! A lepiej bedzie dla tego leszcza klausa jak dluuuugo sobie posiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta policja nie jest taka głupia jak ci się wydaje. Ty może i ogladasz filmy, ale rzeczywistość jest inna. Każdy odpowiada za swoje czyny i pewnie spotka ich sprawiedliwa kara. Miejsce bandyty jest w więzieniu i tyle. Skoro jeden z nich taki święty to z co go zamkneli???...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość1987 napisał:
Wszyscy doskonale wiemy że Kowi nic nie zrobił że niepotrafiłby czegoś takiego odwalić a Klaus się ratuje jak może i wpakować chce niewinnego ze swoje grzechy żal mi takich ludzi jak on. KOWI CAŁY REJOWIEC JEST Z TOBĄ. A Kwaus i tak za to odpowie.
NIE CAŁY REJOWIEC BO JA NIE. ON MI ZWISA I POWIEWA .TRAFIŁ TAM GDZIE JEGO MIEJSCE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE CAŁY REJOWIEC BO JA NIE. ON MI ZWISA I POWIEWA .TRAFIŁ TAM GDZIE JEGO MIEJSCE !
widocznie masz coś z psychą nie tak !! bo Kowi jest niewinny na 100 % !!!!!!!!!!!!! i mnie nie denerwuj bo i tak ledwo żyje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
widocznie masz coś z psychą nie tak !! bo Kowi jest niewinny na 100 % !!!!!!!!!!!!! i mnie nie denerwuj bo i tak ledwo żyje !!!
a Ty masz wporzo pod kopułą jak się z takim zadajesz? spadaj na szczaw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a Ty masz wporzo pod kopułą jak się z takim zadajesz? spadaj na szczaw !
A jak Ty sie nazywasz?nie obrazaj mojego chlopaka bo widocznie Go nie znasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu się dziewczynie dziwić? Ona chyba najlepiej zna swojego chłopaka. Nienawidzę jak wypowiada się ktoś kto go nawet nie zna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sky napisał:
Ta policja nie jest taka głupia jak ci się wydaje. Ty może i ogladasz filmy, ale rzeczywistość jest inna. Każdy odpowiada za swoje czyny i pewnie spotka ich sprawiedliwa kara. Miejsce bandyty jest w więzieniu i tyle. Skoro jeden z nich taki święty to z co go zamkneli???...
Zamkneli go bo ten jeb*** frajer go w to wrobil, a jak nie znasz chlopaka, to sie nie udzielaj. Bo ci co go znaja dobrze wiedza, ze to nie on. I w ogole wez sie nie wypowiadaj, bo zal mi ludzi ktorzy chca innych pouczac a gow** wiedza!! Wszyscy dobrze wiemy, ze miejsce bandytow jest w wiezieniu... Wiec wlasnie nie wiem co tam robi Kowi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE CAŁY REJOWIEC BO JA NIE. ON MI ZWISA I POWIEWA .TRAFIŁ TAM GDZIE JEGO MIEJSCE !
To moze podpisz sie swoim imieniem i nazwiskiem leszczu!! To ty trafisz tam gdzie jest twoje miejsce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE CAŁY REJOWIEC BO JA NIE. ON MI ZWISA I POWIEWA .TRAFIŁ TAM GDZIE JEGO MIEJSCE !
To moze podpisz sie swoim imieniem i nazwiskiem leszczu!! To ty trafisz tam gdzie jest twoje miejsce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadźka nie przejmuj sie tymi deb***ami!! Nie ma co sie znizac do ich poziomu!! Chyba nawet sie nie da!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak macie wszyscy tyle do powiedzenia to zap*** na policje i zeznawac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie głupie kometarze bez sensu ? Ten 18stolatek jak by nie chcial by nie poszedl . Nie ma swojego rozumu ? Moge sie zalozyc ze zadna osoba kutora pisze kometarze nie odwiedzi go w wiezieniu i jeszcze jedno chlopak by wyszedl jak by nie mial wczesniej zawiasow czyli zasluzyl na to ? Oczywiscie bo nie mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc~ napisał:
Piszecie głupie kometarze bez sensu ? Ten 18stolatek jak by nie chcial by nie poszedl . Nie ma swojego rozumu ? Moge sie zalozyc ze zadna osoba kutora pisze kometarze nie odwiedzi go w wiezieniu i jeszcze jedno chlopak by wyszedl jak by nie mial wczesniej zawiasow czyli zasluzyl na to ? Oczywiscie bo nie mysli
No właśnie i to jest cała prawda. Liczą się fakty, a nie opinia... Wbrew pozorom znam ...niewinnego i wiem, że za darmo go nie zamkneli. I tak ma szczęście, że nie doszło do zabójstwa - bo wtedy wolność była by bardzo odległa... Najgorsze jest to, że wy wszyscy"przyjaciele" płaczecie nad jednym ze sprawców, a nic nie mowicie o cierpieniu i bandyckim ataku jaki przezyl prosty człowiek w swoim mieszkaniu. Jakim prawem ktoś brutalnie wchodzi do mieszkania i robi coś takiego???? Może to będzie dobra nauczka dla nich i im podobnych. Każdy ma swoj rozum i powinien kierować się rozsądkiem. Mniej alkoholu, a z pewnością nie dochodziło by do podobnych dramatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='es' date='7.01.2009, 21:43' post='81828'] To moze podpisz sie swoim imieniem i nazwiskiem leszczu!! To ty trafisz tam gdzie jest twoje miejsce!! [/quot -MOŻESZ MI NASKOCZYĆ NA KANT WESZ CZEGO ? TRAFIŁ TAM GDZIE MIEJSCE DLA TAKICH GOŚCI CO LUDZIOM PODCINAJĄ GARDŁA.TYLKO LUDZIE CO MAJA PTASIE MÓZGI BRONIA TAKICH BANDYTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak skończą wszystkie ćpuny z Manhatanu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wy ku*** wiecie że ten kowi jest taki niewinny... jak by ku*** nie chciał to by tam nie polazł.. po ch*** było iść... i co wogóle napier***acie na klausa... a może to kowi wpier***ił klausa...??!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ,że sie podpisałes deb*** ! Każdy zna Klausa i wie ze to jego wina ! Jak go kiedys spotkam to nie recze za siebie i Kowi nie jest żadnym ćpunem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...