Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Co wy gadacie ,ze ten cały Kowi dostanie 15 lat nie straszcie dziewczyny bo kazdy wie ,ze to nierealne nawet ten Klaus tyle nie dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osadowcy sprzedawczyki robią laski tak jak policyjne biale kaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
osadowcy sprzedawczyki robią laski tak jak policyjne biale kaski
RACZEJ TWOJA STARA. TYPIE NIE NAPINAJ SIE BO CIE WYRUCHAJA W CIPE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy w rejowcu osadzie urodzony jest swiniojebcą i konfidentem ,kazdy was w dupsko byl szurany przez rodziców ahaha ,wasi ojcowie wam do wanny wchoodzili:) a teraz macie kompleksy hehe parobki obsrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie udowodnić na tym forum??? Wieje chamstwem, prymitywizmem i zaściankowością. Dwa skłócone Rejowce - o co wy wogóle walczycie? Napinacie się psudokibice - zreszta jakim prawem nazywacie się i podpinacie pod kluby(pomijam ich poziom sportowy) dla mnie jesteście zwykłymi pyskaczami i siebie wartymi gówniarzami. Weźcie się lepiej do nauki i pracy to może społeczeństwo będzie mieć z was jakiś pozytek. Trudno mi sobie wyobrazić jak tacy chorzy ludzie jak Wy w przyszłości "wychowywać" będą dzieci. Zresztą w wiekszości piszą tu dzieci i zakompleksieni ... przemądżali ... grypserzy???. Może jak dorośniecie to zmądrzejecie. A policję to trzeba szanować, a nie na nia pluć. Wy chyba nie umiecie wyciągnąć wniosków z wpadki Waszych kolegów. Policji z pewnością nie zabraknie pracy. Jesteście beznadziejni. Mniej niż zero... Tak dla porządku nie jestem z Rejowców i patrzę na to zupełnie z dystansu. Szkoda mi jedynie tej aleksandry iwańczuk - byc może takie rozstanie wzmocni wasz związek. Jednak proponuje przemyśleć na chłodno wyczyny twojego chłopaka, abyś w przyszłości nie żalowała - wszyscy odpowiadamy za swoje czyny i ponosimy tego konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sky napisał:
. Szkoda mi jedynie tej aleksandry iwańczuk - byc może takie rozstanie wzmocni wasz związek. Jednak proponuje przemyśleć na chłodno wyczyny twojego chłopaka, abyś w przyszłości nie żalowała - wszyscy odpowiadamy za swoje czyny i ponosimy tego konsekwencje.
Nie powinno Ci być szkoda tej Aleksandry Iwańczuk, bo jest jeszcze młoda i na pewno nie był to aż tak poważny związek, jak ona to opisuje. Poza tym uważam, że to nie jest zbyt mądra osoba, przynajmniej taki wniosek można wysnuć po tym, co reprezentuje ona swoim zachowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna puenta , wypnij sie to w nagrode cie w kakałko popiernicze ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY TEPE CHUJE DO SCZANIA!!!WIELCY GRYPSIAKI!!!!WJECHAL BY JEDEN Z DRUGIM NA KRYMINAL TO BY FRAJEROWAL JAK TA LALA I PRUL SIE JAK PRZESCIERADLO. A CO DO NIEWINNOSCI TO KAZDY GARUJE ZA NIEWINNOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha wszyscy sie tak napinaja a pewnie to wszystko co tu pisze to nie prawda przeciez to dziennik wschodni xD gazety zawsze kłamią ;D potem wypuszcza chłopaków na wolnośc bo beda niewinni a sprostowania w gazecie sie nie ujzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z waszego pisania mozna stwierdzic ze kowi jest aniolem, a klaus diablem... w takim razie co robia razem???? kowi niech sie cieszy ze ma kumpli za soba a klaus niech nie wychodzi z wiezienia bo tu bedzie mial mniejszy spacerniak bo chyba z domu bedzie sie bal wyjsc. ;-))) bez obrazy dla tych ktozy sie martwia ale to jest jedna wielka parodia! co ci ludzie maja w glowach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie już spokój bo chyba trochę odbiegacie od tematu. Zaczęła się tu walka rejowca z rejowcem a chyba nie o to tu chodziło... kłótnie na temat czy kowi jest winny czy nie tez jest nie na miejscu... każdy ma prawo wyrazić swoja opinie na ten temat i nie powinna być ona skrytykowana. a to że to chłopak Aleksandry to nie znaczy ze musi rzucać się do wszystkich którzy chcą ja przygotować na długie czekanie na Kowiego... Skoro tam był to nie możliwe że stał i się przyglądał jak Klaus napada na bezbronnego człowieka... Czas przestać się oszukiwać Olu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha Wy Fabryczny się nadajecie Gada dwóch kolesi w autobusie i jeden do drugiego: - Mnie to jakby ktoś zaczepił to się nim Dyrekcja Dolna zajmie, a jak trzeba będzie to i Górna - No co Ty! Kogo znasz? no kogo? Prawda jest taka że, zasłaniacie sie kim się da. Chełmianką, Motorem, a oni już dawno się od was odwrócili!! pozdro panie K ;* pozdro ul. Złota ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ku*** do Złotej masz kolego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do złotej koleszko to nikt sie nikim nie zasłania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Haha Wy Fabryczny się nadajecie Gada dwóch kolesi w autobusie i jeden do drugiego: - Mnie to jakby ktoś zaczepił to się nim Dyrekcja Dolna zajmie, a jak trzeba będzie to i Górna - No co Ty! Kogo znasz? no kogo? Prawda jest taka że, zasłaniacie sie kim się da. Chełmianką, Motorem, a oni już dawno się od was odwrócili!! pozdro panie K ;* pozdro ul. Złota ;*
podpisz sie kim jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy Policjąsie zasłaniacie dętki sprute
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisz sie kolego kim jesteś i nie graj K.U.R.W.A CWANIAKA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro uważasz że unia dziwką jest to sie przedstaw. Podyskutyjemy o tym na zywo a nie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąc sie pedały z osady , chlopcy z Fabrico mają racje, unia rejowiec to na chuja pokrowiec ps- oj ciekawe kto to wam napisy popoprawial na waszym kurewskim manhatanie hahaha , nie potraficie pilnowac swojej dzielnicy? dziady sprute haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wypowiedzi i nagonka jaka została zrobiona dzięki temu artykułowi. Chłopaki z Fabrycznego gracie wielkich chojraków to dlaczego się nie podpiszecie? Brakuje Wam jaj? Albo ich jeszcze nie macie, to już inna sprawa. Napinanie się na forum nie jest wielką sztuką, wręcz jest odbierana w przeciwny do oczekiwanego efektu. Więc troszeczke przystopujcie a jak już macie zamiar się wypowiadać to nie róbcie tego anonimowo bo tak to każdy głupek potrafi (Wy za takowych się przecież nie uważacie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...