Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
unia rejowiec to jest na pręta pokrowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody (kimkolwiek jesteś buraku) ,co zazdrościsz szalików? Kto nie chodzi w szalikach? Czego mamy się bać człowieku? Co mamy iść do Was psiaki i tam chodzić? Nie mamy takiej potrzeby. Ja Jakoś do tej pory nie widziałem Waszych szalików , a nie nie zwracam honor, widziałem raz na meczu Waszej Sparty (do tego klubu nic nie mam , do Was jako do ludzi można jedynie mieć uprzedzenia) jak grali z Chełmianką, i wtedy nawet nie mieliście argumentów żeby się tak tymi szalikami napawać, zakrzyczeli Was a Wy staliście jak to powiedziałeś obsrani i mordy mieliście w tych swoich szalikach i się na nich patrzyliście jak rządzą u Was w "mieście". W Chełmie jeszcze nie widziałem odważnego żeby tak się afiszował z szalikiem Sparteczki a do Chełma już troche chodzę do szkoły i jakoś ani razu z czymś takim się nie spotkałem. I to właśnie o takim wielkim kibicowaniu mówisz? Jak tak to jesteś tylko zwykłym Czopem! Nie mamy historii? No niestety czasami może by się technika czytania przydała (aczkolwiek po 2 klasach podstawówki ciężko jest o to), bo kiedyś była w Rejowcu IV-liga (tyle że IV liga a nie taka jak ta dzisiejsza IV liga ogórkowa - nominalnie kiedyś odpowiednik V ligi) - ale nie sorrry Ty wiesz lepiej. Twoje słownictwo typu : "se" utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jesteś zwykłym, niedouczonym burakiem który dostał komputer z internetem na gwiazdkę tylko po to aby się móc ponapinać w internecie bo w szkole pewnie tak nie błyszczysz, jeśli w ogóle do szkoły jeszcze chodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje słownictwo typu : "se" utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jesteś zwykłym, niedouczonym burakiem który dostał komputer z internetem na gwiazdkę tylko po to aby się móc ponapinać w internecie bo w szkole pewnie tak nie błyszczysz, jeśli w ogóle do szkoły jeszcze chodzisz. KOMPUTER TO ON DOSTAŁ NA TYCH WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ GDZIE WSZYSTKICH CZUBÓW Z OKOLICY ZWOŻĄ -TYLKO BARANA JESZCZE NIE NAUCZYLI CZYTAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalony napisał:
unia rejowiec to jest na pręta pokrowiec[/quote] [quote name='B' post='87589' date='25.01.2009, 20:33']Młody (kimkolwiek jesteś buraku) ,co zazdrościsz szalików? Kto nie chodzi w szalikach? Czego mamy się bać człowieku? Co mamy iść do Was psiaki i tam chodzić? Nie mamy takiej potrzeby. Ja Jakoś do tej pory nie widziałem Waszych szalików , a nie nie zwracam honor, widziałem raz na meczu Waszej Sparty (do tego klubu nic nie mam , do Was jako do ludzi można jedynie mieć uprzedzenia) jak grali z Chełmianką, i wtedy nawet nie mieliście argumentów żeby się tak tymi szalikami napawać, zakrzyczeli Was a Wy staliście jak to powiedziałeś obsrani i mordy mieliście w tych swoich szalikach i się na nich patrzyliście jak rządzą u Was w "mieście". W Chełmie jeszcze nie widziałem odważnego żeby tak się afiszował z szalikiem Sparteczki a do Chełma już troche chodzę do szkoły i jakoś ani razu z czymś takim się nie spotkałem. I to właśnie o takim wielkim kibicowaniu mówisz? Jak tak to jesteś tylko zwykłym Czopem! Nie mamy historii? No niestety czasami może by się technika czytania przydała (aczkolwiek po 2 klasach podstawówki ciężko jest o to), bo kiedyś była w Rejowcu IV-liga (tyle że IV liga a nie taka jak ta dzisiejsza IV liga ogórkowa - nominalnie kiedyś odpowiednik V ligi) - ale nie sorrry Ty wiesz lepiej. Twoje słownictwo typu : "se" utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jesteś zwykłym, niedouczonym burakiem który dostał komputer z internetem na gwiazdkę tylko po to aby się móc ponapinać w internecie bo w szkole pewnie tak nie błyszczysz, jeśli w ogóle do szkoły jeszcze chodzisz.
hehe jakie wypracowanie;] pewnie ojciec z matką wam pisali, kibice Sparty smigają sobie w swych szalikach i w Chełmie i w Lublinie i gdzie tylko chcą,kiedys kibicowsko bylo slychac o nas w calym woj Lubelskim, byla zgoda z Chełmianką , teraz są stosunki neutralne, jestesmy fan clubem Motoru, kazdy wie że w naszym miasteczku coś sie dzieje, a u was same sprzedawczyki i kondony haha , siurdaki o ktorych nikt nigdy nie slyszal, internet tez od niedawna macie i sie prężycie zasrance,jak by sie ktos was spytal w Chełmie czy gdzies tam za kim jestescie to zanim byscie odpowiedzieli to sraka by w majtach byla, cos pisaliscie tu o pepem , a urban to od kogo w pape nałapał? od pepego haha kto tu u was taki mocny? kowi? co dziadka najebal? banda leszczy ,zamiast na ćpanie to na silke sie pozapisujcie zaszuszone cwaniaki z ku***em w d. upie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie sie ustawcie na walke a nie tylko na forum cwaniaczycie... przedstawcie sie sobie i pogadajcie na żywo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
hehe jakie wypracowanie;] pewnie ojciec z matką wam pisali, kibice Sparty smigają sobie w swych szalikach i w Chełmie i w Lublinie i gdzie tylko chcą,kiedys kibicowsko bylo slychac o nas w calym woj Lubelskim, byla zgoda z Chełmianką , teraz są stosunki neutralne, jestesmy fan clubem Motoru, kazdy wie że w naszym miasteczku coś sie dzieje, a u was same sprzedawczyki i kondony haha , siurdaki o ktorych nikt nigdy nie slyszal, internet tez od niedawna macie i sie prężycie zasrance,jak by sie ktos was spytal w Chełmie czy gdzies tam za kim jestescie to zanim byscie odpowiedzieli to sraka by w majtach byla, cos pisaliscie tu o pepem , a urban to od kogo w pape nałapał? od pepego haha kto tu u was taki mocny? kowi? co dziadka najebal? banda leszczy ,zamiast na ćpanie to na silke sie pozapisujcie zaszuszone cwaniaki z ku***em w d. upie,
A jak Urban chciał Pepego bić to czego spier***ał ? i sie zasłaniał duzo starszym kolega ? a co do Kowiego to sie nie zdziwie jak sie okaze ,ze uratował życie temu dziadkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wy z fabrycznego dawać na ustawke, ale żeby nie było tak jak ostatnio, że nie przyszliście, albo spier***iliście. Wielcy z miasta, a się boją na "wieś" przyjść Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo na wsi gównem smierdzi a poza tym bic sie z wiesniakami to zaden honor haha , przyjedzcie do fabrico to was podupczymy haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
cos pisaliscie tu o pepem , a urban to od kogo w pape nałapał? od pepego haha kto tu u was taki mocny? kowi? co dziadka najebal? banda leszczy ,zamiast na ćpanie to na silke sie pozapisujcie zaszuszone cwaniaki z ku***em w d. upie,
O ku*** koleś ale wyjechałeś Szczycicie się tym, że 13 czy tam 14 latka od nas najebaliście buehe A na siłownie to lepiej wy się pozapisujcie bo Somalia tam u was Suchoszaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej najebac 14 latka niż takiego zlamanego pedala jak ty, grzybie hehe on chociaz na psy nie polecial , ty z policją zapan brat jestes a twoja matka to star dziwka pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha kto na psy poleciał ? po wypowiedzi "maria" moge stwierdzic jedynie ze jest pier***niety i to bardzo ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWINA WIDZI W ŚWINI T CO ŚWIŃSKIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzmy się buraki z Fabrycznego. Dawajcie ustawkę a nie spinacie sie na forum. Zadacie nazwisk jak psy je***e ku*** hehe . Ustawiamy się ? Mamy ferie dzien wolny od szkoly tzn my mamy bo wy to juz nie chodzicie do szkoly bo takich glabow nigdzie nie chca . To jak w sobote ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE I WSZEDZIE FABRYCZNY je***Y BEDZIE !! JEBAC JEBAC JEBAC WAS !! WASZE ZIOMKI Z PUCHY WYSKAKUJA BO SIE POSPRZEDAWALI HEHE JESTESCIE PRAGNIENIE SKU RWYSYNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda osadowe burki, Rejowiec Fabryczny pierniczy was w srake, kto tu na forum nazwisk żąda to sobie obczaj poku***encu we wczesniejszych postach,chcesz sie ustawiac? wiesz co to jest ustawka? myslisz jeden z drugim ze jak ponapier***asz w Pesa na konsoli to znaczy ze umiecie sie bic hhahaa, pomalujemy cale te wasze sku***ale osiedle w kolorach Sparteczki :)wyruchamy wasze matki a wasi ojcowie będą robic nam laski pozdro pedaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dawaj na ustawke a nie cwany jestes na forum. Wez wasza cala sparte na osade i ch*** zobaczymy. A sie nie napinasz . Wyzywasz matki ojcow bo tyle łobuzie potrafisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unia rejowiec to jest na chuja pokrowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe widzicie w mordzie cwani a przychodzi co do czego to zracie w majty łobuzy. Zapytam jeszcze raz chcecie ustawki w weekend TAK czy NIE a nie ku*** piszecie jakies durnoty i co wam to daje . Krótka pilka. JA CHCE SIE BIC A WY Spier***ACIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dzisiaj spierd.alał to nie bede mowil hahahahah ciotasy z osady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...