Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Ulomny jestes cwelu ? Chciecie ustawke czy NIE ? ku*** widocznie czytac ze zrozumieniem w szkole was nie uczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniaki i dzieci neostrady do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopcze ty chcesz ustawki?? wiesz co to jest wogóle?? ty najpierw skoncz gimnazjum to pogadamy ii jeszcze jedno jak was gnoje jeszcze raz SZUKAJĄCYH DYMU SPOTKAMy w FABRYCZNYM to chlopcy nie chcialbym byc w waszej skorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra kolego z Osady, daj sobie trochę na wstrzymanie. Póki co nikt z Fabrycznego nic nie pisze. A ty grasz wielkiego chojraka i wstyd tylko przynosisz. Ciekawe czy w ogóle wiesz co to ustawka :/ Najwidoczniej wszyscy z Fabrycznego dali już sobie z tym spokój. Po co to rozkopywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!! napisał:
chłopcze ty chcesz ustawki?? wiesz co to jest wogóle?? ty najpierw skoncz gimnazjum to pogadamy ii jeszcze jedno jak was gnoje jeszcze raz SZUKAJĄCYH DYMU SPOTKAMy w FABRYCZNYM to chlopcy nie chcialbym byc w waszej skorze
Jak bylismy w szalikach uni i chodzilismy przez godzine po fabrycznym to sie chowaliscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osada napisał:
Jak bylismy w szalikach uni i chodzilismy przez godzine po fabrycznym to sie chowaliscie
klamstwo ma krotkie nogi a wy ciagle klamiecie kondony odrabiemy wam te nozki TRÓJKOLOROWY!!! REJOWIEC TRÓJKOLOROWY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urban chuliganie z osady pocisne twoją matke w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TFOJĄ STARĄ BRAŁEM NA TORACH I DUPĄ MI KONIA WALIŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfoja stara bierze z dupy do ust cioto sie jaja i wocha d*** i ma pizde ze tir wjezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniak na foru choc do rijo powiec mi to prosto w oczyn przyjc z matką to poruchamy na daw baty bo mi muwiła tfoja matule ze ją cisniesz w domu i staremu loda robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny analfabeta z osady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analfabeto z osady... pisze sie ''twoja'' popier***cu,masz wjazd na chate , a twoja stara bedzie je***a w kolejarza przez chlopakow z Fabrico, ciebie zostawimy na koniec ,popier***imy cie w dupsko az je rozerwie, wtedy zapamietasz zasrancu ze Sparta jest mistrzem Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis miala byc ustawka o 18, my bylismy a wy? czyzby sraka wam w portkach zamarzla? jestescie cipy , daleko wam pod rozdzielnie obsrance? teraz to ku*** przyjdziemy po was pod wasze domy , bedziecie chodzic co dziennie wydygani po dzielnicy , jak ktoregos spotkam w szaliku unii chujowiec to wsadze ten chujowy szalik o policyjnych kolorach ktoremus z was w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaki z osady macie szybkie buty hhahaha , wiele razy was gonilismy ale jeszcze nigdy tak szybko nie spierd*alaliscie, tylko nie mowie ze pozapominaliscie lekcji poodrabiac i sie wam spieszylo,urbanowi ciezko bylo uciekac bo mu uszy przeszkadzaly haha , zlapie cie kiedys za te uszy a ty mi loda zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***eeee!!!!!!!!!... cwaniaki na forum... weźcie sie przedstawiajcie a nie cwaniakujecie na forum... Sparta i tak samo Unia mogła by mieć zgode po co te walki deb***e.. mamy dwa REJOWCE.. i po co sie bić????????? niech mi ktoś wytłumaczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki ZIOMEK dobrze gada.... DWA REJOWCE mogły by się w końcu złączyć.. a nie wiecznie wojna,,, co macie do siebie?????? może w końcu K>U>R>W>A> ROZEJM..!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHAM CIĘ MICHASIU...:*:****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek ja sie moge złączyc z tobą jak ci wsadze ku***a w twoj odbyt, nigdy nie bylo z gody i nie bedzie KSS mistrzem jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś wyznaje miłość na forum rąbać chce Michasie hahaha xDDDD spróbuj może da tyleczka słyszałem że lubi xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś a ja slyszałem ,ze w pape byś chciał ? Jeśli Ci sie dziewczyna podoba to jej to powiedz a nie tutaj sie prujesz. Klausie pozdrowienia z Rejowca - zaopiekujemy sie Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...