Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lekarz we wtorek powiedział ,że dziecko nie nadaje się na oddział nie w środę .w środę skierowanie dostała ,ale co z tego skoro zostawiła dziecko bez opieki i nie poszła na szpital ? Kto ma dziecko ten wie ,że z decyzją o szpitalu czeka się do samego końca bo tam jest narażone na jeszcze większe wirusy,bakterie. Jednak kiedy dostaje się te skierowanie już to się idzie,a nie siedzi na FB 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz lekarzem, mam nadzieje, ze twoja zona, albo matka twojego dziecka ma wiecej swiadomosci, ze jezeli dziecko wymiotowalo od poniedzialku, a jest sroda, to sie juz we wtorek wydeptuje kazda sciezke i wchodzi sie kazdym oknem. Nawet wybijajac szybe. A we srode sie jedzie ze skierowaniem prosto do szpitala, a nie do domu, zeby sie 3h pakowac. Matka niezaradna zyciowo, to tragedia. Wspolczuje tej matce i tej rodzinie, ale chyba tam jest cos nie tak z wiedza ogolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz artykuł i jeszcze raz i jesze... do skutku. Aż zrozumiesz co tam jest napisane. Odpowiedz - co robiła matka od 17.00 gdy otrzymała skierowanie do szpitala do godziny 21.20? Dla Ciebie to za trudne. Przy takim poziomie kultury myślenie to zbyt wysoki pułap!  Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Matką w środę o 15.30 i tuż po 17ej wystawiła meble na fb na sprzedaż. Geatuluj3 naprawdę jak można tak zrobić wiedząc że z dzieckiem tak się dzieje. Nie do pomyslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja corka miala dwa tygodnie jak miala skret jelit. Odrazu po chlusnieciu mlekiem jechalam do szpitala bez rzeczy tylko z ksiazeczka zdrowia. Reszte zawsze ktos dowiezie. Wspolczuje straty ale rodzice,myslenie nie kosztuje!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ty jesteś lekarzem, to ja baletnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz lekarzem, mam nadzieje, ze twoja zona, albo matka twojego dziecka ma wiecej swiadomosci, ze jezeli dziecko wymiotowalo od poniedzialku, a jest sroda, to sie juz we wtorek wydeptuje kazda sciezke i wchodzi sie kazdym oknem. Nawet wybijajac szybe. A we srode sie jedzie ze skierowaniem prosto do szpitala, a nie do domu, zeby sie 3h pakowac. Matka niezaradna zyciowo, to tragedia.  Wspolczuje tej matce i tej rodzinie, ale chyba tam jest cos nie tak z wiedza ogolna
 Jak ty jesteś lekarzem, to ja baletnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka ponoc na fb siedziała. sama jest winna pisała ze raz dziecko jej umarło innym razem że zyje jak tylko sie urodziło tak pisali ludzie pod jej postem .dziwne to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim stanie był chłopiec? Zgodnie z tym co napisała sama matka miał biegunkę i wymiotował czyli zwykły rotawirus. Przyjmowanie dziecka które da się leczyć w domu, a zgodnie z opinią lekarza dało się, na Oddział zakaźny (przy rota tylko taki) gdzie narażone jest na zakażenie o wiele gorszymi chorobami nie jest dobrym pomysłem. Skoro matka widziała że dzieje się gorzej to na co czekała? A o 17, czemu nie pojechała wprost do szpitala? Czemu nie była spakowana? Przecież jechała po skierowanie to od rana miała cały dzień na spakowane torby? Dziecko prawdopodobnie usnęło jej w aucie w foteliku. Zmęczona po nocy nie spania matka prawdopodobnie dla kilku chwil spokoju w tym foteliku je zostawiła i dlatego udusiło się wymiocinami. Ale ja nie widzę winy lekarza w tym wszystkim. Od opieki nad dzieckiem jest matka! Najłatwiej zrzucić winę na kogoś, bo ciężar faktu że przez zaniedbanie i lenistwo zabiło się własne dziecko byłby nie do udźwignięcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest Pan lekarzem powinien Pan wiedzieć jak to jest na nocnych i świątecznych opiekach- dyżur ma ginekolog pulmonolog itd  przypisywanie dawkowania dla dzieci leków.... zawsze mam obawy przed wizytą z dziećmi u lekarzy bardziej dla dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje 1,5 roczne dziecko w Lublinie zostało od razu przyjęte z takimi objawamy. Całą noc dziecko wymiotowało o 5.00 zadzwoniłam na pogotowie od razu przyjechali. Powiedzieli , że małe dzieci łatwo się odwadniają. Był na obserwacji dostał kroplówkę i leki i chcielu go przekazać na oddział zakaźny.  Nie rozumiem dlaczego 4 mies. dziecko zostało odesłane!!!Tutaj nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć jakie to groźne dla tak małej istotki. Moja babcia opowiadała mi, że jej mała siostrzyczka zmarła z powodu biegunki. Ale to było w wojnę. Brak lekarzy, lekarstw... Matka jest młoda, niedoświadczona... Ale ja nie odpuściłabym... Szukałabym innych lekarzy. Nawet prywatnie. Wina jest lekarza, a oni się tak wkurzają jak matki czytają o chorobach na internecie. Czasem niejedna taka matka ma większe doświadczenie w chorobach dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytują mnie takie współczujące mamusie. Wyrywa się taka jak z konopiii, nie w temacie , ale wskazuje winnych. Proszę przeczytać jeszcze raz artykuł, i przejrzeć posty. Nie zauważyła Pani, że matka podała tendencyjne informacje, takie, które są dla niej wygodne? Przede wszystkim jak była pierwszy raz z dzieckiem u lekarza, Filipek nie wymioTował. Wymioty pojawiły się dopiero w nocy. Dlaczego matka nie zadzwoniła na pogotowie tak jak Pani o 5 rano tylko poszła do rodzinnego o 17 tej i ze skierowaniem do szpitala wróciła do domu, a po 4 godzinach, gdy dziecko już nie żyło zadzwoniła po pomoc na pogotowie? Na ile wyszła z domu i zostawiła dziecko bez opieki? Czy można jeszcze usprawiedliwiać matkę??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tutaj postępowania matki... Jechała się pakować... po jaką cholerę... dziecko konalo, miało skierowanie a ona musiała się pakować? Szpital to nie rewia mody (Ci co widzieli zdjęcia matki dziecka na fb, wiedzą o czym piszę) ... Boże święty, dlaczego takie kobiety zostają matkami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...