Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jedyną rzeczą jaką pamiętam to nieprzytomna żona". Dramatyczny apel o pomoc po wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2019 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Oni jeszcze nie siedzą? Przeciez wystarczy zapis z kamer z poboru opłat dla ciężarówek znajdujący się 200 metrów od miejsca wypadku. Czyzby to był ktoś z chelmskiej kasty byznesmenów nie do ruszenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, ze w dobie tak rozwiniętego monitoringu nic nie można ustalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ułomni mordercy w wieswagenach to są mordercy do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem wypadek w 2016 roku w stanie krytycznym trafiłem do SPSK nr 4 w Lublinie. Dostałem około 20 jednostek krwi czyli ok 10 litrów [2 krwotoki i wielogodzinna operacja]. Byłem miesiąc pod respiratorem i w śpiączce farmakologicznej. Mam amputowaną rękę .... Dziękuję wszystkim którzy oddają krew. Jestem żywym - dosłownie żywym przykładem że krew ratuje życie. Będę pamiętał i pani Ewie w modlitwach do Wszechmogącego JEZUSA. Nie do Marii, nie do świętych, ale wprost do JEZUSA. Modląc się do Maryi, świętych, aniołów itd człowiek zmniejsza do zera możliwość wysłuchania .... " Ja, Pan, a takie jest moje imię, nie oddam mojej czci nikomu ani mojej chwały bałwanom" - Księga Izajasza 42:8 Biblia Warszawska . Pozdrawiam z Puław ___________ GOOGLE : " Pan Jezus nadal czyni cuda uratowany spod tira część 2 " __________ "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPROWADZIĆ OBOWIĄZKOWO POKRYWANIE KOSZTÓW FINANSOWYCH PRZEZ OSOBY WINNE WYPADKÓW.ORAZ ODDAWANIE KRWI PRZEZ OKRES 20 LAT DLA WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Państwu Ewie i Adamowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie montujcie kamery w samochodach. Nawet smartfon, który leży bezużyteczny w szufladzie będzie przydatny. Darmowa aplikacja i będzie nagrywał w pętli. Właśnie w takich sytuacjach dowód w postaci nagrania byłby niezwykle przydatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się zdaje, czy w tym wraku na dachu są opony złożone niezgodnie z kierunkiem jazdy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się domyślić że tym BMW nie jechał chłop w okolicznej wsi tylko być może wysoko postawiony celnik lub inny "ważny" urzędnik. Sprawa nie do ruszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ułomni mordercy w wieswagenach to są mordercy do wiezienia" - kieorwcy nagminnie jeżdżący zbyt szybko, ludzie przejeżdżający niemal po stopach pieszych na pasach czy ocierający się o rowerzystów podczas wyprzedzania nazywają innych mordercami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery 200 m. od miejsca wypadku i policja ma problem . Coś-ktoś kręci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(17 Listopada - niedziela , policja odpoczywała i nie miał kto na gorąco ustalić debila z BM-ki .....racja ?) Nasze policmajstry najskuteczniejsi są w poskramianiu dziadków w skodach, którzy zapomnieli włączyć kierunkowskazu bądź nie mają żarówki oświetlającej tablicę rejestracyjną . Gorzej już im wychodzi z grasującymi po naszych drogach takimi kamikadze w podrasowanych BM-kach i AUDI-ach . Tu podejrzewam że policja do operacyjnej roboty w terenie, zabrała się po kilku godzinach a więc trudno się dziwić że jakiś diler z BM-ki ze stołecznymi tablicami, skutecznie się ukrył w jakiejś stodole u kumpla z branży narkotykowej bądź przemytniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie twórcom Szybkich i wściekłych. Która to już cześć tego filmu propagującego patologiczne zachowania powstała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kamery 200 m. od miejsca wypadku i policja ma problem . Coś-ktoś kręci ?" Po co Policji kamery, oni wszystko wiedzą najlepiej i kogo ukarac. Palce im spuchną od oglądania i oczy im wypali. Miałem stłuczke 2 lata temu na skrzyzowaniu pełnym kamer w Lublinie. Czy oni obejrzeli czy tylko moja wina? NIE, poco ja i tak winny bo przepis najważniejszy. Ja nie twierdze, że nie moja wina, ale pewny jestem, ze ten drugi zrobił to celowo bo 13 tysiecy wyciągnał za zadrapanie zderzaka od ubezpieczyciela mojego jak mi znajoma od ubezpieczen powiedziała, a ja jeszcze 500 zł na głupi mandat wydałem tak naprawde bez sensu bo bym mu podpisał i niech się ta kasa wypcha. Ale jak woła policję to powinni wszystko za i przeciw sprawdzic, a nie wina moja i piszemy, a jak nie to do sądu. Za co im płaca z naszych podatków za wypełnianie papierów??? Pytam sie za co!!!! Jeszcze im mało, a więcej siedza jak sie ruszaja. Wkurzające to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna byc tak ulomnym zeby wyprzedzac jak sie nie da wyprzedzic i dalej probowac widzac ze na drodze zaraz bedzie miejsce w ktorym sie nie powinno wyprzedzac wcale i doprowadzic do takiej sytuacji jak opisana, rozumiem ze temu melepecie zabrano pj na miejscu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak zgodnie :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię ok 40k km rocznie. Do pracy i w pracy. Mam 500 konny samochód osobowy i przejeżdżając przez Polskę w dłuż lub w poprzek krajówkami to bezpiecznie można wyprzedzić czasami 10 samochodów. Jakiś nie robię problemu z tego. Ktoś kto najeżdża na zderzak, mruga światłami powinien od razu przejść badania psychiczne czy nadaje się na kierowcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP!!!! Idiotom na DROGACH!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...