Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra zmiana Banaszka nabiera tempa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i OK! popieramy Cię Stasiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pracowała w urzędzie wojewódzkim to faktycznie może nic nie umieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dzieje się dookoła nas od pewnego czasu. Jeśli nie ockniemy się, po jesiennych wyborach będzie to standard. Historia zatacza koło. Pamiętam schyłek PRL. Wtedy też było jasne; nie należysz do partii - zapomnij o kierowniczych stanowiskach. O ile nie działasz w Solidarności, możesz sobie być szarym robotnikiem czy urzędnikiem. Ale o awansach zapomnij. Tzw. szare masy wyszły na ulice nie ze względu na cenzurę i ograniczenie wolności, tylko podwyżkami cen, brakami i drożyzną, bo Gierkowski "dobrobyt" po paru latach okazał się wydmuszką i życiem na kredyt. Teraz znowu mamy "Gierka" naszych czasów i znowu szambo niebawem się wyleje aby nasze dzieci musiały latami wyłazić z dołka. Tylko one wyjadą za granicę do normalnych krajów. Chyba, że nasza przewodnia partia postanowi wyjść ze znienawidzonej i "zgniłej" Unii i przymknie granice. (Niedokładnie cytuję); "nowe przysłowie (znowu) Polak sobie kupi, że tak jak przed szkodą i po szkodzie głupi"... I tak wkoło Wojtek. Obudźcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rozpoczęto na dobre oddłużanie miasta - zaraz po tym jak prezydent zatrudnił na start jeszcze jednego zastępce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej szczera, bo inni z PiS ściemniają że "coś tam coś tam umiem"... Tu już bez pardonu... Parszywe czasy, parszywy kraj, parszywi ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie bardzo dobrą przewodniczącą - może poświęcić dużo czasu w spełnianiu tej funkcji. Ci co zajmują się wszystkim po "trochu" - tak naprawdę niczego nie kończą, lub partaczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani w piękny sposób zaprezentowała kompetencje calutenkiej partii rządzącej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dzieje się dookoła nas od pewnego czasu. Jeśli nie ockniemy się, po jesiennych wyborach będzie to standard. Historia zatacza koło. Pamiętam schyłek PRL. Wtedy też było jasne; nie należysz do partii - zapomnij o kierowniczych stanowiskach. O ile nie działasz w Solidarności, możesz sobie być szarym robotnikiem czy urzędnikiem. Ale o awansach zapomnij. Tzw. szare masy wyszły na ulice nie ze względu na cenzurę i ograniczenie wolności, tylko podwyżkami cen, brakami i drożyzną, bo Gierkowski "dobrobyt" po paru latach okazał się wydmuszką i życiem na kredyt. Teraz znowu mamy "Gierka" naszych czasów i znowu szambo niebawem się wyleje aby nasze dzieci musiały latami wyłazić z dołka. Tylko one wyjadą za granicę do normalnych krajów. Chyba, że nasza przewodnia partia postanowi wyjść ze znienawidzonej i "zgniłej" Unii i przymknie granice. (Niedokładnie cytuję); "nowe przysłowie (znowu)  Polak sobie kupi, że tak jak przed szkodą i po szkodzie głupi"... I tak wkoło Wojtek. Obudźcie się
 Spróbuj teraz wyjść na ulice...! to zobaczaysz tą "nieograniczoną" wolność... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna normalnie deja vu. Za minionego systemu też wystarczyło wstąpić do jedynie słusznej partii i droga kariery stała otworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat : "typ -nordycki, rasa- aryjska, członek ........ , dobry mąż. Kogo tak charakteryzowano ??? Pomyślcie ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2012 roku wystarczyło powiedziec jestem z PO lub PSL, 1975 - jestem z PZPR, Reszta, jak poprzednio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2012 roku wystarczyło powiedziec jestem z PO lub PSL, 1975 - jestem z PZPR,  Reszta, jak poprzednio
 Hrabina ty pewnie jesteś koleżanka tej przewodniczącej, idz się przewietrz i nie kompromituj. Załatwianie i kolesiostwo było zawsze ale teraz przybrało rozmiary Meksyku i to o zgrozo przez partię, ktorej program miał to zwalczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja chyba zmartwychwstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A beret sama dziergales Jakubczyk czy z przedszkolaka z chelma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik w formie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie są wystarczające kwalifikacje, myślę o tym że nic nie robi. A że jest w pis to nie ma się czym chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z PZPR, Po, PSL, PiS (niepotrzene skreślić). Chcę pracować jako ...... Pospis kandydata/kandydatki. Zgooda Komisji (wpisać nazwę+podpisy). Przyjęta (podpis).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do innych też stała/stoi otworem, ale  nie tym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna normalnie deja vu. Za minionego systemu też wystarczyło wstąpić do jedynie słusznej partii i droga kariery stała otworem.
 Do innych stało/stoi też otworem, ale nie tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...