Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i mają głosujący na PSL, to partia przeszłości i dziadostwa. Biorą kasę, mają być dla ludzi wsparciem i umożliwiać rozwój miasta! Wstyd, nigdy nie zagłosuję na PSL! Panowie ja się na polityce nie znam, jestem zwykłym mieszkańcem miasta, ale dzięki takim jak wy mamy dość wszystkiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warcholstwo zielonych "działaczy samorządowych" doprowadzi do powtórnych wyborów, za które społeczeństwo zapłaci. Również zielona wojewoda będzie za wszelką cenę wspierać tę awanturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może prokurator zajmie sie tą chłopska bandą, stołów sie zachciało, trzeba było głosów więcej zebrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza spawacza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore, znowu minie miesiąc a ci z koniczynki dalej beda brać dużą kasę, mimo ze wyborcy już ich rozliczyli z nic nierobienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kompromitacja PSL na Lubelszczyźnie !!! Widać prawdziwe oblicze tej partii.. Nie rozumem dlaczego prokuratura tym się jeszcze nie zajęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
To jest kompromitacja PSL na Lubelszczyźnie !!! Widać prawdziwe oblicze tej partii.. Nie rozumem dlaczego prokuratura tym się jeszcze nie zajęła
Nie na Lubelszczyźnie tylko w powiecie chełmskim to po pierwsze. Po drugie jeśli PSL chce powtórzyć wybory z nadzieją na ich wygranie to trzeba raz na zawsze wybić im to z głowy. Widać aż nadto wyraźnie, że oprócz stołków PSL nic nie interesuje. Najwyższy czas pogonić to towarzystwo, co polecam uwadze i pamięci wyborców, którzy na PSL głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO ZA WYBORY ZAPŁACI KOMITET NACZELNY PSL????JEŚLI TAK TO NIECH BEDA WYBORY MOZE PSL DOSTANIE TYM RAZEM 5 MANDATÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto może niech ten link wysyła w Polskę, do urzędów, Tv, radia i centrali PSL trzeba przed wyborami do sejmu 2011 pokazać wszystkim zachłanność i arogancję PSLowskich działaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...szanowni wyborcy, którzy głosowaliście na PSL pomyślcie teraz... o co chodziło tym ludziom, ..o wasze drogi? NIE!, o szkoły? NIE!, o sport w Powiecie też NIE! tylko i wyłącznie chodzi im o kasę i posady dla nich samych, rodzin i partyjnych działaczy oTO PRAWDZIWE OBLICZE PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest radny Kazimierz S chodzi do roboty w starostwie, kaswkę czesze, jego kumple radni Józef L i Andzrej Cz obradują w zarządzie też nie za free... siedzi w swoim pokoju, zwołuje konferencje prasowe kiedy reszta rdnych czeka na sali.... czy na to nie ma paragrafu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważałem PSL za normalną partię, ale to co wyprawia to zakompleksione oszołomstwo w Chełmie to totalna żenada. Dlaczego nikt z władz zwierzchnich partii nie przerwie tego blamażu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mają do tego NIK i RPO, co to, "Kozacy piszą do sułtana"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek.K napisał:
No i mają głosujący na PSL, to partia przeszłości i dziadostwa. Biorą kasę, mają być dla ludzi wsparciem i umożliwiać rozwój miasta! Wstyd, nigdy nie zagłosuję na PSL! Panowie ja się na polityce nie znam, jestem zwykłym mieszkańcem miasta, ale dzięki takim jak wy mamy dość wszystkiego!!!
Mieszkańcy Chełma nie wybierają radnych powiatu chełmskiego, ale świadcząc usługi dla mieszkańców powiatu chełmskiego są zdegustowani bałaganem w Radzie Powiatu Chełmskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dzisiaj dowiedziałam, że starosta był w pracy na tym samym piętrze i nie pofatygował się na sesję przez pół korytarza. Nie plujcie na PSL jest to bliska mi partia ale na tych działaczy ze Starostwa Powiatowego i dziwię się 6 radnym z PSL, że nie pozwalają wstąpić w szeregi rady pozostałym wybranym. Nie przelewajcie krwi za jednego wodza to karta zgrana i sami takim zachowaniem na tym stracicie w oczach społeczeństwa a także maleją Wasze szanse w ewentualnych wyborach. Nawoływanie elektoratu PSL aby nie głosowało na swoich nic także nie daje, proponuję dotrzeć do społeczeństwa aby aktywniej uczestniczyło w wyborach i wybrali takich, którzy będą wykonywali swój mandat z honorem i zgodnie z treścią przysięgi. Dzisiaj tak nie jest a tym którzy nie przychodzą to trzeba PODZIĘKOWAĆ, mamy jeszcze innych. Trochę się wstydzę za takie postawy radnych z PSL-u, sama bym wskazała z dziesięciu innych, ale ci już wiedzą co tracą bo pracować wszędzie trzeba dobrze a tutaj, jeszcze może pociągnąć miesiąc, dwa i wpadnie kolejna kaska, trzynasta pensja za cały poprzedni (czyt. 2010) rok i czas jest aby się i jaka posada w województwie dla takich asów znalazła co robią rozpierduchę na cały kraj. Natomiast także niepokojący jest fakt traktowania przez zarząd potrzeby funkcjonowania rady powiatowej. Samowładztwo to mamy po sąsiedzku, po łapkach skłóconym panującym się należy.Wyższa władza także powinna na to zwrócić uwagę, chociaż w kolejnych wyborach na wiosnę może liczy na lepszy wynik. Szkoda mi także tych radnych co w tak ciężkich warunkach docierają na zwoływane kolejne sesje, występują (jak pokazują na portalu internetowym) z apelem do radnych PSL aby przyszli na obrady widać, że to są szczerzy ludzie chętni do stanowienia jakiegoś ładu i porządku i chyba będą trzymali się do końca razem mimo, że surowi jako samorządowcy. Zastanawia mnie także fakt co to za obsługa prawna tego powiatu, że nie rozjaśni jednym i drugim jakie reperkusje moga wyniknąć z takiego postępowania. Co to Sami swoi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam film z sesji http://chelmonline.pl/index.php/informacje/1-chelm/1259-chem-sesja-rady-powiatu-wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś dobrze napisał,że PSL jako partia nic nie wina to polityka lokalnych działaczy psuje wizerunek PSL i rady powiatu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że w tym przypadku szef wojewódzki PSL powinien interweniować, aby zaprzestać dalszej kompromitacji partii. Ta kompromitacja i wstyd ma również wymiar nie tylko partyjny; powiat chełmski zasłynie w kraju jako przykład niesamowitego warcholstwa i pieniactwa pseudo - samorządowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawle tomku brakuje wam już argumentow to po leperowsku ich i jeszcze jeden tekst i jeszcze jeden.Wescie sobie do reki jedna tylko ustawe i tam pisze co i jak jak sie nie udaje stworzyc wiekszosci demokratycznej.pawle tobie sie marza czary twego taty i jednopartyjnosci pzpr i ty tak tez bys chciał podobnie jak i hirek staszek andrzej wszyscy pzpr.wstyd beatro wstyd pi za pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie nie wytrzymujecie - i od matuszki go a niech go boli. A może grupowo ich opuć - proszę bardzo. I co tam jest napisane? podaj bo sie nie doczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...