Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
posiedzieli, poutyskiwali, ale czy wzięli dietę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój z tymi gierkami ludzi którzy określają się samorządowcami-do roboty i siedzieć na sesji a nie w głowie wychodzenie...kto to widział takie lekceważenie wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy dietę wezmą radniz PSL, którzy mają w d... wyborców i uciekają z sesji, a może przyniosą usprawiedliwienia, że mieli niestrawność, czy coś koło tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i kompromitacja zieloni "działacze". Jestem niezmiernie ciekawy, czy u was jest jakakolwiek refleksja co o tym mają sądzić ludzie, którzy na was głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To typowe dla zielonej stonki. To najzwyklejsi koryciarze. Tylko władza i kasa sie liczy anie sprawy ważne dla regionu. Te partię za malwersacje finansowe jej "działaczy" już dawno powinni zdelegalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory....czegoś nie rozumiem dostali się do rady po to aby pracować czy wychodzić....dziwne zachowanie jak na samorządowców -proponuję stołki odspawać od tyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno mówiłem ,że zieloni to kołtuny i gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny pomazańcy narodu pokazali- gdzie go mają i o co im chodzi.Biedny Boży ludku-za rok wybory parlamentarne nie zapomnij pokazać kolejny raz jaki jesteś po.....ny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co ten hałas - wszak oni to robią dla dobra powiatu!!! Tylko się dziwię, że Stocki nie czekał na wyjaśnienie sprawy z Siedliszcza i "pracował" przez kilka lat. Ale jak widać zielonych ludków obowiązuje różna moralność w zależności od konkretnej sytuacji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieloni "działacze" stołków nie oddadzą, oni uznali że w powiecie chełmskim są "solą tej ziemi". Ale jak mawiał Talleryand - " Aby zdobyć władzę i fortunę nie trzeba mieć silnej woli - trzeba nie mieć skrupułów ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie brońcie g8, ja wiem co to za ludzie jak oni wejdą do władzy to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów. Dziwie się tym paniom, które wyglądają na sympatyczne że chcą tworzyc z nimi koalicję???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z Rio !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam słychać w powiecie, czekamy na zmiany w budżecie (i nie tylko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piaścik napisał:
To typowe dla zielonej stonki. To najzwyklejsi koryciarze. Tylko władza i kasa sie liczy anie sprawy ważne dla regionu. Te partię za malwersacje finansowe jej "działaczy" już dawno powinni zdelegalizować.
Tu pomoże jedynie chirurg - odciąć tyłki od stołków zawsze im mało władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
Już dawno mówiłem ,że zieloni to kołtuny i gnidy.
ŚWIĘTA PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...